Komisariat Policji Warszawa Białołęka

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Białołęka

Data publikacji 31.01.2018

komisarz Marcin Chyczewski

Komisarz Marcin Chyczewski urodził się 3 lutego 1974 r. w Sierpcu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, na kierunku Historia, o specjalizacji archeologicznej. Ukończył Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Służbę w Policji rozpoczął w 2001 r. w  Komisariacie Policji Warszawa Targówek, w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym, od lutego 2003 r. pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym. Od marca 2003 r. na nowo związany był z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym.

Z dniem 1 lipca 2012 r. mianowany został na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komisariacie Policji Warszawa Wawer.

Od maja 2014 r. związany był z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, gdzie zajmował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą, a od 1 września 2014 r. - Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

W marcu 2015 r. mianowany został na Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

1 września 2017 r. powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Białołęka.

Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.