Targówek - Wykaz ulic - Nasi dzielnicowi - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Nasi dzielnicowi

Targówek - Wykaz ulic

Kierownik Rewiru I asp.sztab. Dawid Maciągowski tel. 22 603-96-95 wew. 105, tel. 600-997-077 Kierownik Rewiru II st. asp. Bogusław Wolf tel. 22 603-96-95 wew. 125, tel. 600-997-134 Kierownik Rewiru III st. asp. Tomasz Kręgiel tel. 22 603-96-95 wew. 101, tel. 600-997-138

 

Kierownik Rewiru I asp. sztab. Dawid Maciągowski tel. 22 603-96-95 wew. 105

 

 

 

 

 

Kierownik Rewiru II st. asp. Bogusław Wolf tel. 22 603-96-95 wew. 125

 

 

 

 

 

Kierownik Rewiru III st. asp. Tomasz Kręgiel tel. 22 603-96-95 wew. 101

 

II Rejonu AK Kondratowicza od 49-65 Radzymińska
20 Dywizjonu Piechoty Koniczynowa od nr 182 do nr 212
Agatowa Korsarska Radzymińska od nr 214 do 312
Agnieszki Korzona 2 i numery  
Amarantowa nieparzyste do nr 109 Rafaela
Amelińska parzyste do ul. Trockiej Rajgrodzka
  Korzona od nr 111 do117  
Ametystowa Korzystna Rajmunda
Antygony Koszalińska Regatowa
Askenazego Kościeliska Reichera Gustawa
    Rembielińska 3,5,7,7a,9
Bajeczna Kościerska Rembielińska
Balkonowa 1, 2/4, 5, 7 Kowalskiego od nr 1-5 13,13A,15,17,19
  Krahelskiej Rembielińska 2-14
Bardowskiego

Krakusa 1, 2

Krakusa 2A, 4,4A,5,6,7,7A

 
Barkocińska (str. nieparzysta)

Krasiczyńska (str. parzysta)

Krasiczyńska nr 3-13

 
  Krasnobrodzka Rembielińska 20
Barkocińska (strona parzysta) strona nieparzysta Rembielińska 21A,23,25
  Krasnobrodzka nr 2 - 12 (str. parzysta)  
Bartnicza   Remiszewska do nr 15 (parz. i nieparz.)
1, 3, 5, 7, 9, 13, 13A Kraśnicka Remiszewska od nr 17
Bartnicza 2 Krośniewicka  
Bartnicza 4, 6, 8 Króla Artura  
Baryczków Krynoliny (1-7, 2-6) Remontowa
Bazyliańska 1,3,3A,5,7   Rogowska
  Krynoliny Rolanda bez numerów
Bazyliańska od nr 9 do nr 17 i nr 20 Rolanda do nr 18, do nr 23
14, 16, 18, 20, 22, 24 Krzesiwa  
Bazyliańska Krzewna Rosieńska
4, 6, 8, 10, 12 Krzywińska Roślinna
Beczkowa 3,4,4A,4B,4C,5,5A,6,6A Rozwadowska
Benedykta 12,13,14,15,18,20,22 Róży Wiatrów
Bieżuńska Księcia Ziemowita Rusiecka
Biruty Księżnej Anny Rybieńska
Birżańska Kuflewska Rzeczna
Blokowa 25-31 Kuniecka Rzemieślników
Blokowa do 23

Kurpiowska 2, 4, 5, 6,8

Kurpiowska nr 1-12

Rzepichy
  Kurpiowska 80

Rzeszowska

Rzewińska

Blokowa (strona parzysta) Kurpiowska (str. nieparz.) Safony
Błażeja   Samarytanka od nr 26
Błędowska Lecha

Samarytanka (str. nieparzysta) do nr 29

Samarytanka (str. parzysta) do nr 38

Błotna Leśniewska

Samarytanka do nr 24

Samarytanka  nr 40-72 (parzyste) i nr 35 53 (nieparzyste)

Bogumińska Lewicpolska Samotna
Bohuszewiczówny

Lewinowska od nr 4 do nr 42

Lewinowska 44a

Sawy
Bolesławicka Lidzka Seledynowa
1 do 31,10, 12, 20, 22, 24 Lisia Senna
Bolesławicka Litawora od nr 1-17 Sępolinska
26,28,30,32,34,36,38,40 Litawora 19 Siarczana
41/43 45/49,51,55,59/57 strona parzysta Siedzibna
Bolivara Liwska nr od 2-19 29,30,32,34,36,38,39,40,45
1, 2, 3, 4, 4A, 6 Lniana  
Bolivara 8 Lotnika Siedzibna 6, 25, 28, 31
Boruty Ludwicka Skierskiego
Borzymowska Lusińska Skorpiona
Bratka Lwa Artura Skrajna 1, 3, 4, 10, 14
Brodowskiego Łabiszyńska 17-23A Łabiszyńska 15, 25 Skrzypcowa Skwer Wiecha
Bukowiecka do nr 37 i do nr 36 Łabiszyńska 10-18 Słubicka 6
  Łabiszyńska 20 Smoleńska do nr 81 i do 64
Bukowiecka od nr 38-100 i nr 33-41 Łabiszyńska od nr 20-28 od nr 73 do nr 81
  Ładna od nr 60 do nr 64
Bystra 3-5, 2-30 Łasińska Smoleńska od nr 83
Bystra działki Łąkocinska  
Byszewska 3,5,5A,6,8,9,9A,9B Smoleńska od nr 66 do nr 94
Chałupnicza 9C,10,11,12,13,14,16 Solińskiego
Chemiczna Łodygowa (nieparzyste) Sowizdrzała Spawalnicza
Chmurna

od nr 1do nr 59 i nr 2 - 22a

Łodygowa od nr 24-74

Spójni
Chodecka 1,1A,1B,1C,1D Łojewska 11-15, 26-28A Spytka z Melsztyna
  Łojewska 1-9 Staniewicka nr 1-18
Chodecka 2,4,6,8 Łojewska od nr 4-22A Starozaciszańska
Chodecka 13-21 Łokietka od nr 1-11 Sterdyńska
Chodecka 14-18 Łokietka 15 Majora Mariana Bernaciaka ,,Orlika"
Chodecka 3-11 Chodecka od nr 10-12 Łokietka nr 2 -16A (strona parzysta) Stojanowska
Chodecka 3A, 3/5 Łubinowa Strzelca
Chojnowska Łukasiewicza Sucha
Chyrowska Majowa 1 Suwalska od nr 21-31
Cichowskiego Majowa 1/3,5 Suwalska od nr 22-40
Ciemna Makowa Suwalska 3,4,5,6
Cizemki Malachitowa Suwalska 39
Cmentarna Malborska od nr 1-3

Suwalska 8-13

Suwalska 18

Suwalska od nr 20 do nr 28

Codzienna 10-60 Malborska nr 15-15A Suwalska od nr 9 do nr 15
Codzienna (strona nieparzysta)   Swojska
Codzienna 2-8 Cynowa Malborska (strona parzysta) Malborska 35-51/53  
Czarna Droga Matuszewska Syrokomli 28
Czerwińska Matyldy 21,24,26,29,33

Dalanowska nr 1-3, 2-24

Dalanowska do nr 23 i do nr 34, 46-48

Dalanowska od 25 i od 36

Dalanowska 46-48

Dalanowska od 21 i od 26

Mechaników Syrokomli 2,5,5A5B,5C,5D,7/13, 10,12,14,15/19
Deszczowa Michała  
Diamentowa Miedzianogórska  
Dominiki Mieszka I Szafera
Don Kichota Mleczna Szczepanika
Drapińska Młodzieńcza Szklana
Drewnowskiego Mokra Szmaragdowa
Dyngus

Montwiłłowska

Mosiężna

Śmieszna
Dziewanny Moszczenicka Św. Cecylii
Dźwińska Motycka Św. Wincentego 85, 87, 89
Echa Leśne 2 (cała) Mrozowska  
Ewy   Św. Wincentego od nr 126-130
Fantazyjna    
Fausta Mroźna Św. Wincentego od nr 92 do nr 114

Ks. Władysława Gurgacza od nr 1 do nr 6

Ks. Władysława Gurgacza od nr 7 do nr 28

Myszkowska  
Figara Myszyniecka nr od 6-11 Św. Wincentego
Fioletowa Naczelnikowska od nr 27 do nr 57

Gajkowicza

Gaworowska 1-4, 6, 8, 10, 12, 32

Nad Potokiem od nr 32 do 62
Gdyńska Nad Strugą Św. Wincentego do nr 25 i nr 4 - 32
Gerwazego Nadwiślańska cała (bez nr 1)  
Gibraltarska Naftowa Św. Wincentego
Gilarska do 33 do 28 Nałęcza od nr 65 do nr 83
Gilarska od 35-155 Narwińska od nr 64 do nr 84
Gilarska od 30-94, nr 86 Nauczycielska Świdnicka
Gliwicka Nefrytowa Święciańska
Głębocka od nr 13-15A Niedotrzymska Tarnogórska
Głębocka działki Niemeńska Teofila Piecyka
Gniazdowska Niesulicka Tokarza nr 1-7
Goławicka Nieszawska 1,2,3,4,5,6 Tokarza od nr 2-4
Myszkowska 33  

Topazowa nr 9-11

Topazowa nr 26

Gołębia Nieświeska

Torfowa od nr 1-9

Torfowa nr 13

Gorzykowska Nowosądecka Toruńska 52-72
Gościeradowska Obwodowa  
od nr 1-9 i od 2-4 Odrowąża 1,3,3a,3b,3c,7,7a,9,11,13,15,21  
  Odysa Toruńska 74-92
Gościeradowska od nr 13-21 i od 18-20 Ogińskiego Tristana
    Trocka
Gościeradowska od nr 26 1, 1A, 3, 5, 5A Trojanowska
Goworowska Ogińskiego Turmoncka 15-19, 8-22
1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 8/10,12,32 24, 26, 28, 30, 30A, 32 Turmoncka 2,7
  Ogińskiego

Tużycka nr 2-16 (parz.) i 31-35 (nieparz.)

Tużycka nr 3-7

Grobelska 4,6,8,10,12,14 i 22 Tykocińska
Groera 10, 10a, 10b Ogińskiego 7,9,11,13 Tymiankowa
Guliwera  

Uranowa nr 2-22 (parz.) i 1-25A (nieparz.)

Uranowa do nr 25A, do nr 22

Gustawa Ogińskiego 90 Uranowa od nr 27, od nr 24
Gwarków Ogrodnicza Uroczysko

Handlowa nr 1 i 3

Handlowa od nr 60

Określona Ustronna
Handlowa od 34 do 50 Oktawii Utrata
Hebanowa Olgierda Uznamska
Heloizy Oliwska nr 1-18 Wallenroda
Hieronima

Ołycka

Orańska

Warsa
Hodowlana Orłowska Wejherowska
Horodelska Osiedlowa Węgrowska
strona nieparzysta Ossowskiego Widzewska
Horodelska   Wieczorowa
strona parzysta Ostródzka do nr 51 Wieniecka
Hutnicza Ostródzka do nr 46A Wierna
Ireny

Oszmiańska (numery parzyste do nr 18)

Oszmiańska od nr 11 do nr 23/25

Oszmiańska (strona nieparzysta) i od nr 20 parzyste

Wiewiórki
Irminy Palestyńska nr 1-10 Wilków Morskich
Izoldy Palmirska Witebska
Janinówka Panny Władysławowska
Janowiecka Park Bródnowski Wojskowa
Jarosławska 13 Park leśny ,,Bródno”

Wolbromska nr 2-60 (parzyste) oraz nr 3-21 (nieparzyste)

Wolbromska nr 31-57

Jarosławska 2 Pastelowa Wolińska
Jeleniogórska Penelopy Woźniaka Henryka
Jesiotrowa Perłowa Wschodnia
Jórskiego do 41, do 44A Pińska Wszeborska
  Piotra Skargi Wyborna
Jórskiego od nr 43, od nr 46 nieparzyste od nr 1 - nr 11 Wybrańska
  parzyste od nr 2-8 6/8,10,12,15/17/19/21,25
Józefowska   Wysockiego 2, 4, 6, 6A
Julianowska 13 Piotra Skargi nr 54, od nr 56-72 Wysockiego 22, 24, 26
Julianowska od nr 20-51   Wysockiego nr 3-9
cała bez numeru 13 Piotra Skargi nr 61-63 Wysockiego nr 11, 11A, 15
Junkiewicz Plantowa 15A, 27,28,32A,34,43
Kaktusowa Płońska 44,45,47,49,51,65,67,69
Kanałowa Poborzańska Wysockiego
Kariatydy

1, 2, 4, 5, 6, 7, 33,

Poborzańska nr 41

8, 10, 14, 16, 18, 20
Karkonoska Poborzańska 8 Wyspowa
Karkonoszy Podobna Poleska Wyszogrodzka 2-16
Karminowa

Pomocnicza

Ponarska

 
Kartina Poranna Wyszogrodzka 1,3,5,7
Kaśki Kariatydy Porannej Bryzy  
Kiejstuta Pospolita  
Krakusa Pośpieszna Zabraniecka
2A, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A Krakusa 1, 2 Potulicka Zaciszańska
Kingi Powodowska Zagraniczna 1, 3, 2, 26
Klamrowa strona nieparzysta Pożarowa 6, 10, 13, 39 Zagraniczna 8, 10
Klementowicka  

Zamiejska

Zamkowa

Kleopatry Prałatowska Zarębska
Klukowska   Zastępowa
Knyszyńska

Pratulińska 10 i 10a

Praska

Zgrzebna
Zbigniewa Stypułkowskiego Promienna Zielone Zacisze
Kolejarska Protazego Ziemiańska
Kolista Przecławska Przenna Złotopolska
Kołowa nr 2,4,18,20 Przewoźników Zygmuntowska
  Przy Grobli Żarnowiecka
Kołowa Przy Grodzisku Żmudzka
strona nieparzysta cała Przy Wodzie Żuromińska
oraz parzyste od nr 34-52 Pszczyńska 1, 3, 5, 7, 9,11
Konarowa Radzymińska 13, 15, 17, 19
Kondratowicza 11-19 od nr 149 do nr 221 Żuromińska
Kondratowicza Radzymińska (od 223-287) 2,2A,4,4A,6,8
2, 4, 4A, 4B, 4C Radzymińska nr 95-105 10,12,14,16
Kondratowicza od 23-31 Radzymińska Żytomierska nr 5
Kondratowicza 35-49 od nr 107 do nr 127 Żyzna
Kondratowicza 50 od nr 94 do nr 166  

Kondratowicza 8,18,20,22

Kondratowicza od nr 61-65F

Radzymińska od nr 127 do nr 133

Radzymińska od 133-147