Praga Północ - Wykaz ulic - Nasi dzielnicowi - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Nasi dzielnicowi

Praga Północ - Wykaz ulic

Data publikacji 26.06.2017

Kierownik Rewiru Dzielnicowych I asp. szt. Piotr Łapa, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 22 698-04-26, 600-997-062, Kierownik Rewiru Dzielnicowych II asp.szt. Piotr Błaszczuk, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 22 698-04-26, 600-997-023.

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych I asp. sztab. Piotr Łapa, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 22 698-04-26, 600-997-062

 

 

 

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych II asp. sztab. Piotr Błaszczuk, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 22 698-04-26, 600-997-023

 

 

 

11-go Listopada 4 - 14 Okrzei 1 - 29 (str. niep.) i 2/4 - 26 (str. parz.)
11-go Listopada 7 i 18 - 42A Okrzei Stefana 28 - 34 (str. parz.)
11-go Listopada 13 - 17/19 Okrzei Stefana 33 - 35 (str. niep.)
11-go Listopada 44 - 68 Olszowa
Al. Solidarności 67 (str. niep.) Otwocka nr 1 - 5 i od nr 10 - 12
Aleja Solidarności nr 15 (str. niep.) Otwocka 7 - 9, nr 14
Al. Solidarności 49 - 61 (str. niep.) Panieńska
Al. Solidarności 52 Park Praski
Al. Tysiąclecia 151 Plac Hallera nr 3 do 9 (w tym skwer)
Białostocka 7 - 55 i 26/34 - 48 (str. parz.) Plac Hallera 4 - 10 (w tym skwer)
Białostocka nr 1 - 5 i 4 - 24 Plac Weteranów 1863 r.
Blaszana Platerówek 1 - 13
Borowskiego Podlaska
Boruty 2 - 2A Ratuszowa 1/3 - 5A (str. niep.) i 2 - 6 (str. parz.)
Borysa Sawinkowa 2 - 6 (obie strony)  Ratuszowa 7/9 - 13
Borysa Sawinkowa 5 - 9 Ratuszkowa 8A - 12
Borysa Sawinkowa 8 - 14 (str. parz.) Ratuszowa 17/19
Brechta 3 - 9 (str. niep.) Rondo Starzyńskiego
Brechta 13 - 17A (str. niep.) Równa
Brechta 8 - 16 (str. parz.) Radzymińska 2 - 36/38/40 (str. parz.)
Bródnowska Radzymińska nr 29 - 37 (str. niep.)
Brzeska 2 i 2A Radzymińska 43 - 65 (str. niep.) i 54 - 82 (str. parz.)
Brzeska 4 - 20 Rzeszotarskiej
Brzeska 3 - 29/31 Siedlecka 1/15, 12/14 i 16/24
Budzyńskiej-Tylickiej Siedlecka 17B - 47 i 26 - 62
Burdzińskiego Sierakowskiego 7 i 4
Cyryla i Metodego 1 Sierakowskiego 9
Cyryla i Metodego 2 i 4 Skoczylasa 9
Czynszowa 1 - 6 Skoczylasa 13-15 (str. niep.) i 10a-10/12
Darwina Karola Skwer Żurawskiego
Dębowa Sokola
Floriańska Sprzeczna
Folwarczna Stalowa 1 - 29 (str. niep.)
Gersona Stalowa 2 - 20/22 (str. parz.)
Golędzinowska Stalowa 26 - 60/64 (str. parz.)
Grajewska nr 2 - 15 Stalowa 33 - 77 (str. niep.)
Grajewska 17 - 23 (str. niep.) Stefana Starzyńskiego 3
Grodzieńska 20-26, 15/17-21/29 Stefana Starzyńskiego 10 - 12
Grodzieńska 31/33 - 65 i 46 Strzelecka 1 - 7/9 (str. niep.)
Groszkowskiego 5 Strzelecka 2 - 8 (str. parz.)
Harnasie Strzelecka 11/13 - 33 i 10 - 48A
Inżynierska 1 - 11 Stolarska
Inżynierska 4 - 10 Środkowa nr 1-3a
Jadowska Środkowa 2/4 i 8
Jagiellońska nr 1 - 15 (str. niep.) Środkowa 7 - 25 (str. niep.)
Jagiellońska od nr 2 - 22 (str. parz) Środkowa 12 - 20 (str. parz.)
Jagiellońska nr 17 - 27 Środkowa 30 - 32 (str. parz.)
Jagiellońska 26 - 38 (str. parz.) Szanajcy Józefa 3 - 17/19 (str. niep.)
Jagiellońska 29 - 79 (str. niep.) i 40 oraz 70 - 88 (str. parz.) Szanajcy Józefa 6 - 14 (str. parz.)
Jagiellońska 42 - 46 (str. parz.) Szanajcy Józefa 16 - 20A (str. parz.)
Jagiellońska 50-54 (str. parz.) Szernera Wladysława
Jagiellońska 56 - 66A (str. parz.) Szwedzka 1 - 9 (str. niep.) i 2/4 (str. parz.)
Jasińskiego Szwedzka 33 - 37 (str. niep.) i 20
Kameralna Szwedzka 11 - 29 i 6
Kamienna Szymanowskiego Karola
Kawęczyńska 9-23/25 (str. niep.) i 2 - 36 (str. parz.) Śnieżna 4 (str. parz.)
Kawęczyńska 37 - 79 (str. niep.) i od 38 - 64 (str. parz.) Tarchomińska
Kępna nr 2 - 8 (str. parz.) i nr 9 - 17A (str. niep.) Targowa 11/13  i 15 - 57 (str. niep.)
Kępna 2B Targowa 18-70 (str. parz.)
Kijowska 22 Targowa 59 - 73 (str. niep.)
Kijowska nr 5 - 11 i nr 18 Targowa 81 - 85 (str. niep.)
Kijowska 3 nr 8 - 14A Targowa 74 - 86 (str. parz.)
Kłopotowskiego od nr 1 - 11(str. niep.) i od nr 2 - 30 (str. parz.) Wieczorkiewicza Bronisława
Kłopotowskiego nr 15 - 35 (str. niep.) Wileńska 3 - 13 i 2/4 (obie strony)
Kłopotowskiego nr 28 - 38 (str. parz.) Wileńska 19 - 37/39 i 6-12, 14-14A (str. parz.)
Konopacka nr 2 - 8 (str. parz.) Wileńska 43-69 (str. niep.) i 16-18 (str. parz.)
Konopacka 3/5 - 7 (str. niep.) Witkiewicza Stanisława Ignacego
Konopacka 15 - 21 (str. niep.) i 12 - 20 (str. parz.) Wiosenna 1 - 9 (str. niep.) i nr 2
Korsaka nr 1 - 7 (str. niep.) Wiosenna 6
Kotsisa Wojnicka
Kowelska Wołomińska nr 5 - 19 (str. niep.) i 12/18 - 24 (str. parz.)
Kowieńska 2 - 4 Wołomińska nr 54 - 56 (str. parz.)
Kowieńska 8 - 22 (str. parz.) Wrzesińska nr 2 - 14
Kowieńska 5 - 29 (str. niep.) Wybrzeże Helskie 1/5 (obie str.)
Krowia Wybrzeże Szczecińskie
Letnia Zachariasza
Lęborska Zamoyskiego Jana 15 i nr 2 - 4
Linneusza Zamoyskiego Jana 25 - 31 (str. niep.)
Lisieckiego K. „Dziadka” Zaokopowa
Łochowska 1/29 - 61 (str. niep.) Ząbkowska 2 - 16 (str. parz.)
Łochowska 13 - 17 (str. niep.) i 8 - 12 (str. parz.) Ząbkowska 3 - 23/25 (str. niep.)
Łochowska 34- 58 (str. parz.) Ząbkowska 18 - 54 (str. parz.)
Łomżyńska

Ząbkowska 27/31 - 41 (str. niep.)

Łukasińskiego  
Mackiewicza  
Mała  
Marcinkowskiego  
Markowska nr 6 - 16  
Markowska 15 - 19 (str. niep.)  
Markowska nr 18 i 18A (str. parz.)  
Michałowska  
Młota  
Modlińska 2  
Namysłowska 1  
Namysłowska 3 - 13  
Namysłowska 19  
Nieporęcka  
Nowa  
Nusbauma  
Objazdowa nr 1 - 3