Białołęka - Wykaz ulic - Nasi dzielnicowi - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Nasi dzielnicowi

Białołęka - Wykaz ulic

Data publikacji 05.07.2017

Kierownik I Rewiru Dzielnicowych, asp. szt. Sławomir Wysocki, tel. 22 60-353-17, 600-997-178, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317, Kierownik II Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Piotr Budzik, tel. 22 60-353-17,600-997-026, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317.

 

p.o. Kierownik I Rewiru Dzielnicowych, st. asp. Sławomir Wysocki, tel. 22 60-353-17, 600-997-178, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317

 

 

 

 

Kierownik II Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Piotr Budzik, tel. 22 60-353-17,600-997-026, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317

15 Sierpnia cała Landwarowska cała Ruskowy Bród cała
36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej Lapońska cała Rybacka
Aluzyjna cała Laurowa cała Rzędziana cała
Ambaras cała Leliwitów cała Sadkowska cała
Anecińska cała Lemiesz cała Samosiejki cała
Anilinowa cała Leszczynowa cała Samowarowa cała
Animuszu cała Leśnej Polanki cała Sarenki cała
Annopol cała Leśny Potok cała Sąsiedzka cała
Antalla Józefa cała Lewandów cała Semaforowa cała
Arkony cała Liczydło cała Sianokosów cała
Aroniowa cała Lidzbarska cała Sieczna cała
Artyleryjska cała Ligi Morskiej i Rzecznej (rondo) Sielska cała
Astrowa Lubczyka cała Skarbka z Gór - nr parzyste
Atrakcyjna Lucynowska cała Skarbka z Gór - nr nieparzyste
Atutowa cała Łanowa cała Skierdowska cała
Babinicza cała Ławnicza cała Skuterowa cała
Bałtycka cała Łazanowicka cała Skwer Przyjaciół Węgierskich cała
Barei Stanisława cała Łazy cała Słodka cała
Barszcewskiej Łącząca Słonecznego Poranka cała
Basetli cała Łączna cała Smugowa cała
Beneszicia Julija cała Łąkowa cała Soczewkowa cała
Berensona Leona (nr nieparzyste) Łopianowa cała Sortowa cała
Berensona Leona (parzyste od nr 14 do końca) Łosia cała Spadkowa cała
Berensona Leona (parzyste od nr 2 do nr 12) Łuczników cała Spedycyjna cała
Białołęcka (od mostu na Kanale Żerańskim do końca) Łuczywo cała Spichrzowa cała
Białołęcka (od Trasy Toruńskiej do mostu na Kanale Żerańskim) Maciejewskiego Romana cała Sprawna nr nieparzyste
Bieszczadzka cała Maćka z Bogdańca cała Sprawna nr parzyste
Billewicza cała Magiczna cała Srebrnogórska cała
Błonie cała Majolikowa cała Stanisława Barei cała
Bobrowa cała Majorki cała Starego Dębu cała
Boczańska cała Maluchów cała Starej Gruszy cała
Bogoriów cała Małego Księcia cała Staropolska cała
Bohaterów (nr parzyste) Małego Rycerza cała Stasinek cała
Bohaterów (nr nieparzyste) Małej Brzozy cała Stągiewna cała
Bohuna cała Małej Żabki cała Stefanika Milana Rastislava
Borecka cała Małopolska od ul. Światowida do ul.Nowodworskiej
Botewa Christa Nr 10 Małych Dębów cała od ul. Światowida do Mehoffera
Botewa Christa Nr 4 Mańkowska cała Stębarska cała
Braci Zawadzkich Marcelińska cała Stogi cała
Bramka cała Marchołta cała Stojowskiego Zygmunta cała
Braniewska cała Marcina z Wrocimowic cała Strumykowa cała
Bruszewska cała Marii Magdaleny cała Strunowa cała
Brzeziny cała Marmurowa cała Strzybnicka cała
Brzezińska cała Marywilska (od Kanału Żerańskiego do ul. Smugowej) Stuletnia
Brzozowy Zagajnik Marywilska (od Trasy Toruńskiej
do Kanału Żerańskiego)
Stumilowy Las
Calineczki cała Masztowa cała Suchocińska cała
Ceglana cała Mazurska cała Sygnałowa cała
Celtów cała Mehoffera od ul. Nowodworskiej do ul. Światowida - str.parzysta) Szafirków cała
Ceramiczna cała Mehoffera (od ul. Myśliborskiej do końca - str. parzysta) Szafrańców cała
Chęcińska cała Mehoffera (od ul. Światowida do końca) Szałasa Kazimierza cała
Chlebowa cała Mehoffera od ul. Światowida do ul. Myśliborskiej - str. parzysta Szałwiowa cała
Chlubna (od linii torów kolejowych do końca) Mehoffera (od linii torów kolejowych do ul. Ślepej) Szamocin nr parzyste
Chlubna (od ul. Modlińskiej do linii torów kolejowych) Mehoffera (od ul. Myśliborskiej
do ul. Modlińskiej - str. parzysta)
Szamocin (nr nieparzyste)
Chudoby cała Mehoffera (od ul. Modlińskiej do linii torów kolejowych) Szamotulska cała
Cichy Zakątek cała Mehoffera (od ul. Światowida do ul. Mehoffera - str. nieparzysta) Szawelska cała
Ciechanowska cała Messal Lucyny cała Szczerbca cała
Cierniowa cała Mestwina cała Szczęśliwa cała
Cieślewskich cała Mielnicka cała Szczupacza cała
Ciołkosza Adama cała Międzyrzecze Szklarniowa cała
Ciupagi cała Miętowa cała Szlachecka cała
Cudna cała Mikołaja Trąby cała Szumiących Traw cała
Cudne Manowce cała Mikołaja z Długolasu cała Szydłowiecka cała
Cytadeli cała Milenijna cała Szynowa cała
Cytrusowa Mirabelki cała Ścieżka cała
Czajki cała Mirocińska cała Ślepa cała
Czarnocińska cała Misia Uszatka cała Śliwkowa cała
Czarodzieja cała Mławska cała Śpiewaków cała
Czeremchowa cała Młyńska cała Śreniawitów cała
Czołowa cała Mochtyńska cała Światowida
Czterolistnej Koniczynki Modlińska 141 do 195 od ul. Świętosławskiego do ul. Modlińskiej - nr parzyste
Ćmielowska (od ul. Świderskiej do ul. Światowida) Modlińska 4 do 216 od ul. Stefanika do ul. Myśliborskiej (nr parzyste)
Ćmielowska (od ul. Światowida do ul. Myśliborskiej) Modlińska 331 do 381 od ul. Książkowej do ul. Dzierzgońskiej (str. nieparzysta)
Ćmielowska (od ul. Myśliborskiej do ul. Majolikowej) Modlińska 197 do 265 od ul. Myśliborskiej
do ul. Świętosławskiego (nr parzyste)
Ćwiklińskiej Modlińska nr 15 do 141 od ul. Świętosławskiego
do ul. Mehoffera (cała)
Daniszewska cała Modlińska od nr 218
do granicy
adm.m.st. Warszawy
od ul. Mehoffera do ul. Książkowej
(nr nieparzyste)
Danusi cała Modlińska 267 do 329 od ul. Świętosławskiego
do Mostu Marii Skłodowskiej - Curie
Delfina cała Morelowa cała od ul. Mehoffera do ul. Dzierzgońskiej (nr parzyste)
Derby cała Morwowa cała Świderska od ul. Świętosławskiego do ul. Mehoffera
Deseniowa cała Myśliborska (od ul. Konwaliowej do ul. Obrazkowej) Świderska, od ul. Świętosławskiego, do mostu Marii Curie-Skłodowskiej
Dębinki cała Myśliborska (od ul. Światowida do ul. Mehoffera - nr parzyste) Świerkowa cała
Dębowa cała Myśliborska (od ul. Obrazkowej do ul. Światowida - nr parzyste) Świętosławskiego Wojciecha cała
Dionizosa cała Myśliborska (od ul. Światowida do ul. Mehoffera - nr nieparzyste) Talarowa cała
Długorzeczna cała Myśliborska (od ul. Obrazkowej do ul. Światowida - nr nieparzyste) Tapetowa cała
Dobka z Oleśnicy cała Myśliwska cała Tarasowa cała
Dołowa cała Na Przełaj cała Tetmajera Kazimierza cała
Dorodna cała Nad Rzeczką cała Tkacka cała
Droga do wsi Michałów Grabina Nadwiślański Trakt Tłuchowska cała
Drogowa cała Nagodziców cała Topolowa cała
Drożdżowa cała Nastawnicza cała Toporczyków cała
Dróżka Negri Poli cała Toruńska:
Druciana cała Nowiny cała od ul. Głębockiej do granicy adm.m.st.Warszawy - nr nieparzyste
Duninów cała Nowo-Białołęcka cała od linii torów kolejowych do ul. Głębockiej - nr nieparzyste
Dutka Nowodworska cała od ul. Modlińskiej do linii torów kolejowych
Dwusieczna cała Nowoksiążkowa cała Traszki cała
Dylewska cała Nurmiego Paavo cała Truskawkowa cała
Dyliżansowa cała Obrazkowa cała Turoszowska cała
Dynamiczna cała Obrębowa cała Twórcza cała
Dziatwy cała Oczary cała Tymotki cała
Dzierzgońska cała Oczeretu cała Uczniowska cała
Dzikiego Wina cała Odkryta od nr 1 do 11 Ugorek cała
Dziwna Odkryta od nr 11 do
ul. Grzymalitów cała
Uniwersału cała
Dzikiej Kaczki cała Odlewnicza cała Uzdowska cała
Echa Leśne cała Odłogi cała Van Gogha Vincenta cała
Ekspresowa cała Ojca Aniceta cała Verdiego
Elektronowa cała Okienko cała Vivaldiego
Epopei cała Oknicka nr parzyste Wadowicka cała
Erazma z Zakroczymia cała Oknicka nr nieparzyste Waligóry cała
Eskimoska cała Okrągła cała Wałuszewska:
Fajna Oleńki cała nr parz. od ul. Bohatera do ul. Szamocin
Familijna cała Olesin cała od torów kolejowych do ul. Bohaterów
Faradaya Michała cała Ołówkowa cała od ul. Bohaterów do ul. Szamocin (nr nieparzyste)
Fleminga Aleksandra cała Operowa cała Warmińska cała
Fletniowa cała Opłotki Wartka cała
Flisaków Orchowiecka cała Warzelnicza (nr nieparzyste)
Forsycji cała Ornecka cała Warzelnicza (nr parzyste)
Fortel cała Osiedle cała Wąska cała
Frachtowa cała Osieki cała Wczele cała
Gaik cała Ostoja cała Wenecka cała
Gąsiorowskiej Natalii Ostródzka (od Trasy Toruńskiej
do ul. Warzelniczej)
Werandowa cała
Geodezyjna cała Ostródzka (od ul. Warzelniczej
do końca)
Weteranów cała
Geograficzna cała Osuchowska cała Widna cała
Geometryczna cała Owoców Leśnych cała Wieliszewska cała
Gerberowa cała Pajdaka Antoniego cała Wielkiego Dębu cała
Gębicka cała Palestra Romana cała Wierzbiny cała
Gitarowa cała Pałuków cała Wikingów cała
Gladioli cała Pancera Feliksa cała Wiklinowa cała
Głebocka cała Pani na Wiśniewie Wilczej Łąki cała
Główna cała Papieska cała Wilkowiecka cała
Gołdapska cała Parcelacyjna cała Winorośli cała
Gościnna cała Parowozowa cała Wiolonczeli cała
Gozdawitów cała Pasaż Henryka Sławika cała Wittiga Edwarda cała
Grudowska Pasaż ks. Beli Vargi cała Wiśniowy Sad
Gryfitów cała Pasieczna cała

Władysława Poboga Malinowskiego

Włodkowica Pawła cała

Grzymalitów cała Pasieki Wojdyńska cała
Guńki cała Pasłęcka cała Wspaniała cała
Hajduczka cała Perkusyjna cała Współczesna cała
Hanki Ordonówny (od ul. Odkrytej do Ronda L.MiRz.) Piasta Kołodzieja cała Wyganowska cała
Hanki Ordonówny (od ul. Światowida do ul. Mehoffera) Picassa Pabla cała Wykrot cała
Harmonijki cała Piechocka cała Wypoczynkowa cała
Hemara cała Pionierów cała Wyrzykowskiego
Henrykowska cała Pisankowa cała Wyspiarska cała
Huczna cała Piskląt cała Wyszkowska cała
Husa Jana cała Piwoniowa cała Zabłocka cała
Igrzyskowa cała Plac Bociani Zakątek Zabrody cała
Inna cała Plac Światowida cała Zagaje cała
Inowłodzka cała Platanowa cała Zagrodecka cała
Insurekcji cała Płaska cała Zakątna cała
Internetowa cała Płochocińska od nr 1-19 i od 2-20 Zakręcona cała
Jabłoni cała Płochocińska
od nr 19
i 20 do ul.Kobiałka
Zamknięta cała
Jagmina Stanisława cała Płochocińska
od ul. Kobiałka do granic adm. m.st. Warszawy
Zamożna
Jagodowa cała Płudowska cała Zapłotek
Jarzębinowa cała Płużnicka cała Zarzecze cała
Jasiniec cała Płytowa cała Zasieki cała
Jelonka cała Pochyła cała Zaskrońca
Jerzowa cała Pocztowa cała Zaułek cała
Jesiennych Lisci cała Podgórna cała Zawiślańska cała
Jeżowskiego Podkładowa cała Zbożowa cała
Jędrzejowskiego Henryka Podłużna cała Zbyszka z Bogdańca cała
Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza cała Podróżnicza cała Zbytki cała
Juranda ze Spychowa cała Podwójna cała Zdziarska cała
Kabrioletu cała Poetów cała Zegarynki cała
Kaczorowa Poli Negri cała Zielony Zagajnik cała
Kaflowa cała Polnego Wiatru cała Zielonych Traw cała
Kalendarzowa cała Polnych Kwiatów cała Ziołowa cała
Kaliny cała Połączona cała Złotej Rybki cała
Kamińskiego Aleksandra cała Połoniny cała Złotokwiatu cała
Kamykowa cała Pomianowska cała Złotych Dębów
Karnicka cała Pomorska cała Zmyślona cała
Kartograficzna cała Porajów cała Zręby cała
Kasztanowa cała Porannej Rosy cała Zyndrama z Maszkowic cała
Kaweckiej Wiktorii cała Porazińskiej Janiny cała Żeglugi Wiślanej
Kawki Poręby Żerańska cała
Kazuńska cała Portowa Żiżki Jana cała
Kącik Porzeczkowa cała Żółta cała
Kątskiego Marcina cała Pośrednia cała Żubowiecka cała
Kąty Grodziskie cała Powałów cała Żurawinowa cała
Ketlinga cała Produkcyjna cała Żużlowa cała
Kępa Tarchomińska cała Proletariatczyków cała Życzliwa cała
Kibiców cała Pruszyńskich cała Żyrardowska cała
Kiersnowskiego cała Przaśna cała Żywiczna cała
Klasyków nr parzyste Prząśniczek cała  
Klasyków nr nieparzyste Przemian cała  
Klembowska cała Przeździecka cała  
Kłosowa cała Przy Trasie  
Kniei cała Przydrożna cała  
Kobiałka (od Kanału Żerańskiego do końca) Przyjazna cała  
Kobiałka (od Kanału Żerańskiego do ul. Olesin) Przykoszarowa cała  
Kobiałka nr parzyste Przylesie cała  
Kobierzycka cała Przyrodnicza cała  
Kołacińska cała Przyrzecze cała  
Kominkowa cała Przytulna cała  
Konturowa cała Pstra cała  
Konwaliowa cała Pszczela  
Kopijników cała Pszeniczna cała  
Kosobudzka cała Pucciniego  
Kośby cała Pułaskiego Kazimierza cała  
Kościeszów cała Raciborska cała  
Kowalczyka Anastazego cała Rajgrasowa  
Kroczewska cała Rembielińska cała  
Krokwi cała Reniferowa cała  
Krzyżówki cała Rodowa cała  
Książkowa od ul. Odkrytej do ul. Światowida (nr parzyste) Rondo Cieplińskiego  
Książkowa od ul. Odkrytej do ul. Światowida (nr nieparzyste) Rondo Kondrackiego  
Książkowa od ul. Światowida do ul. Mehoffera Rondo Laszlo Osvatha  
Kuklińskiego Rondo Ligi Morskiej i Rzecznej  
Kukuczki Jerzego cała Rondo Małej Brzozy  
Kumaka Rossiniego  
Kupiecka Rozewska cała  
Kuszników cała Rozłączona cała  
Kwietniowa cała Ruciańska cała