Białołęka - Wykaz ulic - Nasi dzielnicowi - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Nasi dzielnicowi

Białołęka - Wykaz ulic

Data publikacji 05.07.2017

Kierownik I Rewiru Dzielnicowych, asp. szt. Sławomir Wysocki, tel. 22 60-353-17, 600-997-178, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317, Kierownik II Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Piotr Budzik, tel. 22 60-353-17, 600-997-026, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317.

 

Kierownik I Rewiru Dzielnicowych, st. asp. Sławomir Wysocki, tel. 22 60-353-17, 600-997-178, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317

 

 

 

 

Kierownik II Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Piotr Budzik, tel. 22 60-353-17, 600-997-026, siedziba ul. Myśliborska 65 pok. 317

15 Sierpnia cała Landwarowska cała Ruskowy Bród cała
36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej Lapońska cała Rybacka
Aluzyjna Laurowa cała Rzędziana cała
Ambaras Leliwitów cała Sadkowska cała
Anecińska Lemiesz cała Samosiejki cała
Anilinowa Leszczynowa cała Samowarowa cała
Animuszu Leśnej Polanki cała Sarenki cała
Annopol Leśny Potok cała Sąsiedzka cała
Antalla Józefa Lewandów cała Semaforowa cała
Arkony Liczydło cała Sianokosów cała
Aroniowa Lidzbarska cała Sieczna cała
Artyleryjska Ligi Morskiej i Rzecznej (rondo) Sielska cała
Astrowa Lubczyka cała Skarbka z Gór - nr parzyste
Atrakcyjna Lucynowska cała Skarbka z Gór - nr nieparzyste
Atutowa Łanowa cała Skierdowska cała
Babinicza Ławnicza cała Skuterowa cała
Bałtycka Łazanowicka cała Skwer Przyjaciół Węgierskich cała
Barei Stanisława Łazy cała Słodka cała
Barszczewskiej Łącząca Słonecznego Poranka cała
Basetli Łączna cała Smugowa cała
Beneszicia Julija Łąkowa cała Soczewkowa cała
Berensona Leona 1-159 (nr niep.) Łopianowa cała Sortowa cała
Berensona Leona 14-158 (nr parz) Łosia cała Spadkowa cała
Berensona Leona 2-12 nr (parz) Łuczników cała Spedycyjna cała
Białołęcka (od mostu na Kanale Żerańskim do końca) Łuczywo cała Spichrzowa cała
Białołęcka (od Trasy Toruńskiej do mostu na Kanale Żerańskim) Maciejewskiego Romana cała Sprawna nr nieparzyste
Bieszczadzka Maćka z Bogdańca cała Sprawna nr parzyste
Billewicza Magiczna cała Srebrnogórska cała
Błonie Majolikowa cała Stanisława Barei cała
Bobrowa Majorki cała Starego Dębu cała
Boczańska Maluchów cała Starej Gruszy cała
Bogoriów Małego Księcia cała Staropolska cała
Bohaterów 2-66 (nr parz.) Małego Rycerza cała Stasinek cała
Bohaterów 1-63 (nr niep.) Małej Brzozy cała Stągiewna cała
Bohuna Małej Żabki cała Stefanika Milana Rastislava
Borecka Małopolska  
Botewa Christa 10 Małych Dębów cała  
Botewa Christa 4 Mańkowska cała Stębarska cała
Braci Zawadzkich Marcelińska cała Stogi cała
Bramka Marchołta cała Stojowskiego Zygmunta cała
Braniewska Marcina z Wrocimowic cała Strumykowa cała
Bruszewska Marii Magdaleny cała Strunowa cała
Brzeziny Marmurowa cała Strzybnicka cała
Brzezińska Marywilska 42-62 (nr parz.) i 59-67 (nr niep.) Stuletnia
Brzozowy Zagajnik Marywilska 1-29 (nr niep.) Stumilowy Las
Calineczki Masztowa cała Suchocińska cała
Ceglana Mazurska cała Sygnałowa cała
Celtów Mehoffera 1-29 (nr niep.) Szafirków cała
Ceramiczna Mehoffera 2-34 (nr parz.) Szafrańców cała
Chęcińska Mehoffera 36-72 (np parz.) Szałasa Kazimierza cała
Chlebowa Mehoffera 67-91 (nr niep.) Szałwiowa cała
Chlubna 66-102 (nr parz.) Mehoffera 69-123 (nr niep.) Szamocin 2-34 (nr parz.)
Chlubna 1-45 (nr niep.) i 2-64 (nr parz.) Mehoffera 84-122 (nr parz.) Szamocin 1-35 (nr niep.)
Chudoby Mehoffera 125-177 (nr niep.) Szamotulska cała
Cichy Zakątek Mehoffera 132-166 (nr parz.) Szawelska cała
Ciechanowska Messal Lucyny cała Szczerbca cała
Cierniowa Mestwina cała Szczęśliwa cała
Cieślewskich Mielnicka cała Szczupacza cała
Ciołkosza Adama Międzyrzecze Szklarniowa cała
Ciupagi Miętowa cała Szlachecka cała
Cudna cała Mikołaja Trąby cała Szumiących Traw cała
Cudne Manowce cała Mikołaja z Długolasu cała Szydłowiecka cała
Cytadeli cała Milenijna cała Szynowa cała
Cytrusowa Mirabelki cała Ścieżka cała
Czajki cała Mirocińska cała Ślepa cała
Czarnocińska cała Misia Uszatka cała Śliwkowa cała
Czarodzieja cała Mławska cała Śpiewaków cała
Czeremchowa cała Młyńska cała Śreniawitów cała
Czołowa cała Mochtyńska cała Światowida 1-49 (nr niep.)
Czterolistnej Koniczynki Modlińska 141-195 Światowida 20-56 (nr parz.)
Ćmielowska 1-9 Modlińska 4-216 Światowida 51-57 (nr niep.)
Ćmielowska 10-15 Modlińska 331-381 (nr niep.) Światowida 59-77 (nr niep.)
Ćmielowska 16-45 Modlińska 197-265 (nr niep) Światowida 58-60 (nr parz.)
Ćwiklińskiej Modlińska nr 15-141 Plac Światowida
Daniszewska cała Modlińska 218-348 (nr parz.)  
Danusi cała Modlińska 267-329 (nr niep.)  
Delfina cała Morelowa cała  
Derby cała Morwowa cała Świderska 1-143 (nr niep.)
Deseniowa cała   Świderska 2-114 (nr parz.)
Dębinki cała Myśliborska 94-114 (nr parz.) Świerkowa
Dębowa cała Myśliborska (od ul. Obrazkowej do ul. Światowida - nr parz.) Świętosławskiego Wojciecha
Dionizosa cała Myśliborska (od ul. Konwaliowej do ul. Obrazkowej - nr parz.) Talarowa
Długorzeczna cała Myśliborska 65-115 (nr niep.) Tapetowa cała
Dobka z Oleśnicy cała Myśliwska cała Tarasowa cała
Dołowa cała Na Przełaj cała Tetmajera Kazimierza cała
Dorodna cała Nad Rzeczką cała Tkacka cała
Droga do wsi Michałów Grabina Nadwiślański Trakt Tłuchowska cała
Drogowa cała Nagodziców cała Topolowa cała
Drożdżowa cała Nastawnicza cała Toporczyków cała
Dróżka Negri Poli cała Toruńska 105-106 (nr niep.)
Druciana cała Nowiny cała  
Duninów cała Nowo-Białołęcka cała Toruńska (od linii torów kolejowych do ul. Głębockiej - nr niep.)
Dudka Nowodworska cała Toruńska (od ul. Modlińskiej do linii torów kolejowych)
Dwusieczna cała Nowoksiążkowa cała Traszki cała
Dylewska cała Nurmiego Paavo cała Truskawkowa cała
Dyliżansowa cała Obrazkowa cała Turoszowska cała
Dynamiczna cała Obrębowa cała Twórcza cała
Dziatwy cała Oczary cała Tymotki cała
Dzierzgońska cała Oczeretu cała Uczniowska cała
Dzikiego Wina cała Odkryta od nr 1-15 (n niep.) Ugorek cała
Dziwna Odkryta 2-18 (nr parz.) Uniwersału cała
  Odkryta 25-67 (nr niep.)  
  Odkryta 26-82 (nr parz.)  
Dzikiej Kaczki cała Odlewnicza cała Uzdowska cała
Echa Leśne cała Odłogi cała Van Gogha Vincenta cała
Ekspresowa cała Ojca Aniceta cała Verdiego
Elektronowa cała Okienko cała Vivaldiego
Epopei cała Oknicka nr parzyste Wadowicka cała
Erazma z Zakroczymia cała Oknicka nr nieparzyste Waligóry cała
Eskimoska cała Okrągła cała Wałuszewska 2-48 (nr parz.)
Fajna Oleńki cała Wałuszewska 1-49 (nr niep.)
Familijna cała Olesin cała Wałuszewska 50-60 (nr parz.)
Faradaya Michała cała Ołówkowa cała Wałuszewska 51-75 (nr niep.)
Fleminga Aleksandra cała Operowa cała Warmińska cała
Fletniowa cała Opłotki Wartka cała
Flisaków Orchowiecka cała  
Forsycji cała Ornecka cała Warzelnicza
Fortel cała Osiedle cała Wąska cała
Frachtowa cała Osieki cała Wczele cała
Gaik cała Ostoja cała Wenecka cała
Gąsiorowskiej Natalii Ostródzka (od Trasy Toruńskiej
do ul. Warzelniczej)
Werandowa cała
Geodezyjna cała Ostródzka 55-281 (nr niep.) Weteranów cała
Geograficzna cała Osuchowska cała Widna cała
Geometryczna cała Owoców Leśnych cała Wieliszewska cała
Gerberowa cała Pajdaka Antoniego cała Wielkiego Dębu cała
Gębicka cała Palestra Romana cała Wierzbiny cała
Gitarowa cała Pałuków cała Wikingów cała
Gladioli cała Pancera Feliksa cała Wiklinowa cała
Głebocka cała Pani na Wiśniewie Wilczej Łąki cała
Główna cała Papieska cała Wilkowiecka cała
Gołdapska cała Parcelacyjna cała Winorośli cała
Gościnna cała Parowozowa cała Wiolonczeli cała
Gozdawitów cała Pasaż Henryka Sławika cała Wittiga Edwarda cała
Grudowska Pasaż ks. Beli Vargi cała Wiśniowy Sad
Gryfitów cała Pasieczna cała

Władysława Poboga Malinowskiego

Włodkowica Pawła cała

Grzymalitów cała Pasieki Wojdyńska cała
Guńki cała Pasłęcka cała Wspaniała cała
Hajduczka cała Perkusyjna cała Współczesna cała
Hanki Ordonówny 2-20 (nr parz.) Piasta Kołodzieja cała Wyganowska cała
Hanki Ordonówny 1-29 (nr niep.) Picassa Pabla cała Wykrot cała
Harmonijki cała Piechocka cała Wypoczynkowa cała
Hemara cała Pionierów cała Wyrzykowskiego
Henrykowska cała Pisankowa cała Wyspiarska cała
Huczna cała Piskląt cała Wyszkowska cała
Husa Jana cała Piwoniowa cała Zabłocka cała
Igrzyskowa cała Plac Bociani Zakątek Zabrody cała
Inna cała Plac Światowida cała Zagaje cała
Inowłodzka cała Platanowa cała Zagrodecka cała
Insurekcji cała Płaska cała Zakątna cała
Internetowa cała Płochocińska od nr 1-19 (nr niep.) i od 2-20 (nr parz.) Zakręcona cała
Jabłoni cała Płochocińska 19-163 (nr niep.) i 20-164 (nr parz.) Zamknięta cała
Jagmina Stanisława cała Płochocińska 165-201 (nr niep.) i 166-184 (nr parz.) Zamożna
Jagodowa cała Płudowska cała Zapłotek
Jarzębinowa cała Płużnicka cała Zarzecze cała
Jasiniec Płytowa cała Zasieki cała
Jelonka cała Pochyła cała Zaskrońca
Jerzowa cała Pocztowa cała Zaułek cała
Jesiennych Lisci cała Podgórna cała Zawiślańska cała
Jeżowskiego Podkładowa cała Zbożowa cała
  Podłużna cała Zbyszka z Bogdańca cała
Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza cała Podróżnicza cała Zbytki cała
Juranda ze Spychowa cała Podwójna cała Zdziarska cała
Kabrioletu cała Poetów cała Zegarynki cała
Kaczorowa Poli Negri cała Zielony Zagajnik cała
Kaflowa cała Polnego Wiatru cała Zielonych Traw cała
Kalendarzowa cała Polnych Kwiatów cała Ziołowa cała
Kaliny cała Połączona cała Złotej Rybki cała
Kamińskiego Aleksandra cała Połoniny cała Złotokwiatu cała
Kamykowa cała Pomianowska cała Złotych Dębów
Karnicka cała Pomorska cała Zmyślona cała
Kartograficzna cała Porajów cała Zręby cała
Kasztanowa cała Porannej Rosy cała Zyndrama z Maszkowic cała
Kaweckiej Wiktorii cała Porazińskiej Janiny cała Żeglugi Wiślanej
Kawki Poręby Żerańska cała
Kazuńska cała Portowa Żiżki Jana cała
Kącik Porzeczkowa cała Żółta cała
Kątskiego Marcina cała Pośrednia cała Żubowiecka cała
Kąty Grodziskie cała Powałów cała Żurawinowa cała
Ketlinga cała Produkcyjna cała Żużlowa cała
Kępa Tarchomińska cała Proletariatczyków cała Życzliwa cała
Kibiców cała Pruszyńskich cała Żyrardowska cała
Kiersnowskiego cała Przaśna cała Żywiczna cała
Klasyków 2-58 (nr parz.) Prząśniczek cała  
Klasyków 1-43 (nr niep.) Przemian cała  
Klembowska cała Przeździecka cała  
Kłosowa cała Przy Trasie  
Kniei cała Przydrożna cała  
Kobiałka 1-89 (nr niep.) Przyjazna cała  
Kobiałka 20-148 (nr parz.) Przykoszarowa cała  
Kobiałka 2-18 (nr parz.) Przylesie cała  
Kobierzycka cała Przyrodnicza cała  
Kołacińska cała Przyrzecze cała  
Kominkowa cała Przytulna cała  
Konturowa cała Pstra cała  
Konwaliowa cała Pszczela  
Kopijników cała Pszeniczna cała  
Kosobudzka cała Pucciniego  
Kośby cała Pułaskiego Kazimierza cała  
Kościeszów cała Raciborska cała  
Kowalczyka Anastazego cała Rajgrasowa  
Kroczewska cała Rembielińska cała  
Krokwi cała Reniferowa cała  
Krzyżówki cała Rodowa cała  
Książkowa 2-10 (nr parz.) Rondo Cieplińskiego  
Książkowa 7-9 (nr niep.) Rondo Kondrackiego  
Książkowa 11-55 (nr niep.) i 12-56 (nr parz.) Rondo Laszlo Osvatha  
Kuklińskiego Rondo Ligi Morskiej i Rzecznej  
Kukuczki Jerzego cała Rondo Małej Brzozy  
Kumaka Rossiniego  
Kupiecka Rozewska cała  
Kuszników cała Rozłączona cała  
Kwietniowa cała Ruciańska cała