Aktualności

Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę, zadzwoń!

Data publikacji 19.11.2020

Kryminalni z komisariatu policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z przywłaszczeniem karty płatniczej i dokonaniem kilkunastu nieautoryzowanych transakcji. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-81-71.

Mężczyzna widoczny na publikowanych zdjęciach może mieć bezpośredni związek z przywłaszczeniem karty płatniczej i dokonaniem kilkunastu nieautoryzowanych transakcji na łączną kwotę 615 zł. Zdarzenie to miało miejsce w dniach 2-3 listopada br.  W ramach wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia lub rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71, powołując się na nr sprawy KPD-II-7138/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

mł. asp. Irmina Sulich

  • na zdjęciu widać mężczyznę poszukiwanego przez policjantów
    poszukiwany mężczyzna