Uciekał, bo miał schowane narkotyki - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Uciekał, bo miał schowane narkotyki

Data publikacji 16.11.2020

Kilka dni temu, chwilę przed godz. 22.00, policyjny patrol z Targówka zatrzymał kierowcę audi. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ukrył w bieliźnie narkotyki. 31-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Targówka, patrolując ul. Suwalską zauważyli kierującego pojazdem m-ki audi, który na widok radiowozu nagle przyspieszył. Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Na parkingu przy ul. Łabiszyńskiej mężczyzna pozostawił auto i chciał kontynuować ucieczkę pieszo, lecz funkcjonariusze mu to uniemożliwili. Jeszcze przed ujęciem, stróże prawa zauważyli jak kierowca chowa coś w spodniach.

Patrolowcy przeszukali mężczyznę, w bieliźnie 31-latka ujawnili zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością zbrylonej substancji. Mieszkaniec dzielnicy został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ul. Chodeckiej.

Jak się później okazało, znaleziona substancja to amfetamina. Ponadto od mężczyzny zabezpieczono pieniądze w kwocie 450 zł na poczet przyszłej kary.

31-latek usłyszał zarzuty posiadania środków zabronionych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Irmina Sulich/rr