Aktualności

Jeżeli rozpoznajesz te osoby, zadzwoń!

Data publikacji 15.10.2020

Policjanci z komisariatu policji na Białołęce prowadzą czynności dotyczące przywłaszczenia torby z zawartością w sklepie przy ul. Modlińskiej. Osoby, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723-52-19. Gwarantujemy anonimowość!

Osoby, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z przywłaszczeniem torby z zawartością m.in. pieniędzy  kwocie 1400 zł oraz telefonu w sklepie przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Przestępstwo to miało miejsce 30 sierpnia br.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-51-30 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723-52-19, powołując się na numer L.dz. KP-D-II-4152/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

mł. asp. Irmina Sulich

  • na zdjęciu widać kobietę poszukiwaną przez policjantów
    kobieta poszukiwana przez policjantów
  • na zdjęciu widać mężczyznę poszukiwanego przez policjantów
    poszukiwany przez policjantów mężczyzna
  • na zdjęciu widać poszukiwanego przez policjantów mężczyznę
    poszukiwany przez policjantów mężczyzna