Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 15.10.2020

Kryminalni z komisariatu policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzny, który przebywa w jednym ze szpitali w Warszawie. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny ze zdjęcia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-87-50.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Targówek ustalają tożsamość mężczyzny, który przebywa na terenie jednego ze szpitali. Jest to osoba w wieku około 60-80 lat, wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, na twarzy broda w kolorze siwym. Na ciele mężczyzny nie ujawniono cech charakterystycznych, nie ujawniono również przedmiotów, które mogłyby przyczynić się do identyfikacji osoby.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-87-50, powołując się na nr sprawy SWD-407573/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

mł. asp. Irmina Sulich

  • na zdjęciu widać nn mężczyznę
    n/n mężczyzna
  • na zdjęciu widać n/n mężczyznę
    n/n mężczyzna