Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wprowadzenie Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI

Data publikacji 07.08.2020

Dzisiaj o godzinie 9.00 w auli Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI odbyła się uroczysta, lecz skromna zbiórka. Podczas uroczystości Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej powołał młodszego inspektora Huberta Białogrodzkiego na stanowisko Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Stołecznemu Policji nadinspektorowi Pawłowi Dobrodziejowi.

Podinspektor Tomasz Rylski - Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji odczytał rozkaz personalny podpisany przez Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu z dniem 7 sierpnia 2020 roku na stanowisko Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI młodszego inspektora Huberta Białogrodzkiego.

Nadinspektor Paweł Dobrodziej złożył życzenia i życzył sukcesów powołanemu Komendantowi. Przedstawiając karierę zawodową młodszego inspektora Huberta Białogrodzkiego podkreślił jego wiedzę i doświadczenie, dające gwarancję właściwej realizacji zadań na tym stanowisku.

Komendant Rejonowy Policji Warszawa VI młodszy inspektor Hubert Białogrodzki podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie. Podkreślił, że swoje obowiązki będzie wykonywał z sumiennością, godnością i profesjonalizmem.

Kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI życzyli Komendantowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym z nadzieją na długoletnią współpracę.

Oficjalną część uroczystości zamknął meldunek złożony Komendantowi Stołecznemu Policji przez I Zastępcę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI młodszego inspektora Zenona Maćkowiaka.

Młodszy inspektor Hubert Białogrodzki w Policji służy od 26 lat i cały czas związany jest ze stołecznym garnizonem. Przez lata swojej kariery zawodowej związany był z pionem kryminalnym. Zajmował szereg stanowisk wykonawczych, a następnie kierowniczych.

Służbę w Policji rozpoczął w styczniu 1994 roku w  Wydziale Kryminalnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. W tej samej jednostce w październiku 2003 roku objął stanowisko kierownika Referatu Wydziału Kryminalnego, a trzy lata później został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. W 2007 roku zajął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Targówek, a w 2013 roku awansował na Komendanta tej jednostki. W październiku 2015 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Z dniem 5 lipca 2016 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku. Z dniem 10 lutego 2020 roku powierzono obowiązki na stanowisku Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI.

Odznaczony Brązowym Medalem za "Długoletnią Służbę" oraz Srebrną i Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant".

mł. asp. Irmina Sulich

  • Komendant Stołeczny Policji z Komendantem Rejonowym Policji Warszawa VI
  • Komendant Stołeczny Policji i kadra kierownicza Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI
  • przemowa Komendanta Stołecznego Policji
  • przemowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI