Dozór za kradzież markowych perfum - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za kradzież markowych perfum

Data publikacji 06.07.2020

Kryminalni z komisariatu na Targówku zatrzymali mężczyznę, który wybrał się na "darmowe" zakupy do drogerii. Ostatecznie okazało się, że mieszkaniec Ząbek ukradł perfumy warte prawie 3000 złotych. Policjanci przedstawili mu zarzuty w tej sprawie, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu kryminalni z Targówka przeprowadzili działania, w wyniku których zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum w drogeriach. Z ustaleń wynika, że młody mężczyzna brał udział w podobnych przestępstwach, na terenie innych miast.

Policjanci z wydziału kryminalnego wykonali wiele czynności operacyjnych, dzięki którym udało im się ustalić, że sprawca jest mieszkańcem Ząbek. Jednak do zatrzymania doszło na terenie Marek, ponieważ 26-latek przebywał w domu u swojej dziewczyny.

Sprawca został przewieziony na komendę przy ul. Jagiellońskiej, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. Dochodzeniowcy przeanalizowali materiał dowodowy i okazało się, że mężczyzna kradł perfumy nie tylko na terenie Targówka, ale również na terenie Marek. Łączna wartość strat wyniosła prawie 3000 zł.

26-latek został doprowadzony do prokuratury. Decyzją prokuratora został wobec niego zastosowany dozór policyjny. Mężczyzna musi stawiać się w komisariacie raz w tygodniu.

sierż.szt. Irmian Sulich/aw

 

  • zatrzymany mężczyzna z policjantem