Aktualności

Podziękowania dla dzielnicowej st. sierż. Beaty Lenart-Jaskulskiej

Data publikacji 26.06.2020

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI wpłynęły podziękowania od mieszkanki dzielnicy Targówek. Autorka listu wyraziła w nich swą wdzięczność dla dzielnicowej st. sierż. Beaty Lenart-Jaskulskiej za duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów rodziny. List kobiety potwierdził skuteczność działań Policji.

W środę mł. insp. Hubert Białogrodzki pełniący obowiązki Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI otrzymał podziękowania od mieszkanki dzielnicy Targówek. W liście skierowanym do szefa policjantów, kobieta wyraziła swoją wdzięczność za pomoc jaką otrzymała od dzielnicowej st. sierż. Beaty Lenart-Jaskulskiej. Autorka listu podziękowała w nim za pomoc i wsparcie jakich doświadczyła ona sama oraz jej Rodzina. Dodając, że działania funkcjonariuszki przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa i dobra Rodziny.

W treści podziękowania czytamy: „Niniejszym mailem chcę przekazać słowa wdzięczności i uznania dla kompetencji zawodowych i osobowościowych pani st. sierżant Beaty Lenart - Jaskulskiej, dzielnicowej  z Targówka.
Pani Beata utrzymuje stały kontakt z osobami których sprawy prowadzi, pamięta szczegóły wydarzeń i jest pełna ludzkiej życzliwości....Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Dzielnicowej za wsparcie, serdeczność i profesjonalizm!”

Pomoc innym ludziom i zaangażowanie w służbę wpisane są w zawód i działania każdego policjanta, jednak satysfakcję przynosi fakt, że znajdują one uznanie wśród społeczeństwa. St. sierż. Beata Lenart-Jaskulska funkcję dzielnicowej pełni od niemal 2 lat.

sierż.szt. Irmina Sulich