Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł telefon ze sklepowej ekspozycji, usłyszał zarzut

Data publikacji 28.01.2020

Telefon o wartości 4000 złotych był łupem 35-letniego mężczyzny. Nieuczciwy klient został zatrzymany w supermarkecie na ,,gorącym uczynku" przestępczego procederu. Mężczyznę ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Targówka udali się do jednego z miejscowych supermarketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 35-letni mężczyzna. Jego łupem padł telefon komórkowy o wartości 4000 złotych.

Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem. Kiedy ochroniarz spostrzegł, że doszło do kradzieży, natychmiast ujął nieuczciwego klienta i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka i przewieźli do komisariatu. Dochodzeniowiec zgromadził materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawił podejrzanemu zarzut dotyczący kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

is/mb