Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy małoletniej Kamili Urbaniak

Data publikacji 23.01.2020

Policjanci z wydziału nieletnich północnopraskiej komendy poszukują małoletniej Kamili Urbaniak. Małoletnia 28 grudnia ubr. roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskimi. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Jagiellońskiej 51 tel. (22) 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Funkcjonariusze z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą poszukiwania 17-letniej  Kamili Urbaniak.

Małoletnia 28 grudnia ubr. wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Każdy, kto zna miejsce pobytu osoby na zdjęciu, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul.Jagiellońskiej 51, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-75-55 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-82-59 powołując się na numer l.dz. WNP-II-40/20.

Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.

is

  • na zdjęciu widać dziewczynę w długich blond włosach, na nosie okulary korekcyjne z ciemnymi oprawkami