W zemście zniszczył drzwi - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W zemście zniszczył drzwi

Za zniszczenie mienia odpowie 30-latek zatrzymany w ubiegłą niedzielę przez policjantów z Pragi Północ. Mężczyzna zniszczył drzwi wejściowe do miejscowego klubu zaraz po tym, jak został z niego wyprowadzony przez ochronę. Był pijany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po 4.00 rano załoga patrolowa z Pragi Północ otrzymała informację, że doszło do zniszczenia mienia na szkodę jednego z lokalnych klubów. Na miejscu pracownicy ochrony wskazali mężczyznę, który miał uszkodzić drzwi wejściowe. Okazało się, że chwilę wcześniej 30-latek został przez nich wyprowadzony z obiektu, po tym, jak wszczął awanturę. W zemście dwukrotnkie kopnął w szklane drzwi, niszcząc je.

Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Właściciel klubu wycenił szkody na kwotę 5 tys. złotych. Mieszkaniec Pragi Północ został już przesłuchany. Dochodzeniowiec przedstawił mu zarzut zniszczenia mienia, za co może grozić mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

podkom. Paulina Onyszko/rr