Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli znasz tych mężczyzn, zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży roweru w dniu 21 września br. przy ul. Głębockiej 15. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem mogą mieć mężczyźni, których zdjęcia publikujemy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tych osób skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52. Gwarantujemy anonimowość!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru o wartości prawie 2100 złotych, do której doszło 21 września br. przy ul. Głębockiej 15 w Warszawie.

Z poczynionych ustaleń wynika, że bezpośredni związek z tą kradzieżą mają mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Pierwszy mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, ubrany w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie, buty sportowe koloru niebieskiego z białą podeszwą, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem;

Drugi mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubrany w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, na głowie ma założony kaptur.

Mężczyźni na miejsce przyjechali dwoma rowerami. Jeden z nich wstawił rower, którym przyjechał, do stojaka, a następnie po przecięciu zabezpieczenia, dokonał kradzieży innego roweru.

Zwracamy się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o tych mężczyznach, aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603 81 52, powołując się na numer KPD-II-6566/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.
 
Gwarantujemy anonimowość!
 
podkom. Paulina Onyszko/jf
 • Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn poruszających się rowerami. Pierwszy mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, ubrany w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie, buty sportowe koloru niebieskiego z białą podeszwą, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem;
Drugi mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubrany w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, na głowie ma założony kaptur.
Obaj podjeżdżają do stojaka rowerowego, przy którym pozostawione są trzy rowery. Po drugiej stronie zdjęcia widać kolejne stojaki rowerowe i pas dla rowerzystów
  Poszukiwani mężczyźni
 • Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn stojących przed stojakiem, przy którym przypięte są rowery. Mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubrany w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, na głowie ma założony kaptur przygląda się, jak drugi mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, ubrany w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie, buty sportowe koloru niebieskiego z białą podeszwą, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem zsiada ze swojego roweru i parkuje go przy stojaku. Z prawej strony zdjęcia widać fragment przechodzącej chodnikiem osoby.
  Poszukiwani mężczyźni
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, ubranego w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie, buty sportowe koloru niebieskiego z białą podeszwą, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem, który stoi przed drugim mężczyzną w wieku około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubranym w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, który trzyma rower. Z lewej strony zdjęcia widać cztery zaparkowane przy stojaku rowery.
  Poszukiwani mężczyźni
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubranego w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, na głowie ma założony kaptur, który stoi z rowerem i trzyma ręce w kieszeniach spodni. Obok niego znajduje się drugi mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, ubrany w granatową bluzę z kapturem, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem, który prawą ręką sięga pod materiał bluzy. Z lewej strony zdjęcia widać zaparkowane przy stojaku rowery.
  Poszukiwani mężczyźni
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, wzrost 175-180 cm, ubranego w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie, czarne buty sportowe, który stoi z rowerem i przygląda się drugiemu mężczyźnie ubranemu w granatową bluzę z kapturem, który kuca przy jednym z stojących przy stojaku rowerze. W tle widać inne rowery pozostawione przy stojaku.
  Poszukiwani mężczyźni
 • Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn, pierwszy w wieku około 25-30 lat, ubrany w czarną bluzę z kapturem, na głowie ma założony kaptur odjeżdża na rowerze. Drugi mężczyzna w wieku około 25-30 lat, ubrany w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie, buty sportowe koloru niebieskiego z białą podeszwą, na głowie ma założoną czarną czapkę z daszkiem wsiada na czarny rower. Z lewej strony zdjęcia widać stojak z pozostawionymi w nim rowerami. Z prawej strony widać sylwetkę idącej chodnikiem osoby.
  Poszukiwani mężczyźni