Aktualności

Kradzież alkoholu - szukamy tego mężczyzny

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży alkoholu w sklepie przy ul. Trockiej. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52. Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży alkoholu o wartości 1000 złotych doszło w dniu 9 sierpnia 2019 r. w sklepie przy ul. Trockiej na Targówku.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że bezpośredni związek z tą kradzieżą może mieć mężczyzna, którego wizerunek utrwaliła kamera monitoringu.

Rysopis: wiek około 25-35 lat, wzrost 180-190 cm, szczupła budowa ciała, ciemne krótkie włosy, posiadał liczne tatuaże na obydwu rękach, ubrany był w koszulkę w szaro-granatowe paski, krótkie pomarańczowe spodenki.

Apelujemy do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer KPD-II-5643/19.
 
Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.
 
Gwarantujemy anonimowość!
po
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego w sklepie. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy, liczne tatuaże na obydwu rękach (przedramionach), ubrany jest w koszulkę w szaro-granatowe paski, krótkie pomarańczowe spodenki. Na stopach ma biało-niebieskie skarpetki i granatowe klapki. Mężczyzna trzyma w dłoniach sznurki od spodenek. W tle widać sklepowe półki z asortymentem m.in. wodą i napojami.
  Poszukiwany mężczyzna
 • Na zdjęciu widać mężczyznę w jasnej koszulce w biało-niebieskie paski, ma ciemne włosy, na lewym nadgarstku ma czarny pasek od zegarka, jego przedramiona pokryte są tatuażami. W tle widać sklepowe półki z asortymentem
  Poszukiwany mężczyzna
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę ubranego w koszulkę w szaro-granatowe paski, krótkie pomarańczowe spodenki, granatowe klapki. Mężczyzna trzyma w lewej wyciągniętej ręce butelkę z brązowym płynem. Na ręku widać czarny pasek od zegarka. Wokół niego widać półki ze sklepowym asortymentem.
  Poszukiwany mężczyzna
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę o ciemnych, krótkich włosach, posiada on liczne tatuaże na obydwu rękach (przedramionach), ubrany jest w koszulkę w szaro-granatowe paski, krótkie pomarańczowe spodenki. W dłoniach trzyma małą butelkę z brązowym płynem. Patrzy w prawą stronę. Wokół niego widać sklepowe półki z asortymentem.
  Poszukiwany mężczyzna