Aktualności

Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę, zadzwoń!!!

Kryminalni z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy w bloku przy ul. Wysockiego. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52. Gwarantujemy anonimowość!

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek wykonują czynności w sprawie kradzieży pieniędzy w kwocie 1210 złotych, do której doszło 23 sierpnia br. na klatce schodowej bloku przy ul. Wysockiego w Warszawie.

Mężczyzna wykorzystując podeszły wiek pokrzywdzonej oraz to, że poruszała się przy pomocy balkoniku zaproponował jej pomoc w wejściu na klatkę schodową. Wtedy też ją okradł.

Jak wynika z poczynionych ustaleń bezpośredni związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Rysopis mężczyzny: wiek około 30- 40 lat, łysy, tęższej budowy ciała, ubrany w koszulkę na krótki rękaw koloru niebieskiego z czarnym napisem z przodu BIG STAR, jasne krótkie spodenki, czerwone tenisówki. Mężczyzna posiadal okulary z czarnymi oprawkami oraz tatuaż na prawym przedramieniu po wewnętrznej stronie.

Apelujemy do wszystkich osób, którzy mają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603 81 52 powołując się na numer KPD-II-5944/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!!!

is