Wiesz, kim jest ten mężczyzna? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji na Targówku ustalają tożsamość widocznego na zdjęciach mężczyzny. Może on mieć bezpośredni związek z kradzieżą w miejscowej drogerii. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego mężczyzny proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52.

Do kradzieży wkładów od maszynek do golenia doszło w dniach 17 i 20 maja br. w drogerii przy ul. Głębockiej 15. Straty wyniosły ponad 1400 złotych.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że kradzieży tej mógł dokonać mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. 

Rysopis: wiek około 50-55 lat, szczupła budowa ciała, wyraźna łysina, ubrany w czarne buty, czarne spodnie, kurtka/bluza dzianinowa o wzorze biało-czarnej kraty. W dniu 20 maja br. mężczyzna posiadał przy sobie czarną torbę typu "listonoszka".

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer KPD-II-3569/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

po

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wchodzącego do sklepu. Jest ubrany w bluzę w kratę, czarne spodnie i czarne buty, Ma widoczną łysinę. Na prawym boku ma czarną torbę z paskiem przewieszonym przez lewe ramię.
    Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego wewnątrz drogerii, który stoi przed półką z asortymentem i prawą ręką sięga po przedmiot znajdujący się na regale. Tło stanowią sklepowe półki z asortymentem.
    Poszukiwany mężczyzna