Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, zadzwoń!

Kryminalni z Komisariatu Policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z kradzieżą kół samochodowych z parkingu przy ul. Samarytanka 3 w Warszawie. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-74.

Dwaj mężczyźni widoczni na publikowanych zdjęciach mogą mieć bezpośredni związek z kradzieżą kół samochodowych na parkingu przy ul. Samarytanka 3, w dniu 8 stycznia br.

W ramach wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu, na którym został utrwalony również pojazd, którym poruszali się mężczyźni.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia lub rozpoznaje widocznych na zdjęciu mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-74, powołując się na numer Rej. 10/19/DW.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

po

 • Na zdjęciu widać mężczyznę ubranego w czarną czapkę zimową, ciemną kurtkę, spodnie niebieskie jeansowe, który stoi przy zaparkowanym samochodzie na parkingu w budynku.
  Poszukiwany mężczyzna
 • Na zdjęciu widać mężczyznę na parkingu w budynku. Ubrany jest na czarno, na głowie ma kaptur zasłaniający twarz, obok stoi zaparkowany samochód osobowy.
  Poszukiwany mężczyzna
 • Na zdjęciu widać samochód osobowy koloru ciemnego, który stoi na zewnątrz obiektu.
  Samochód, którym poruszali się mężczyźni
 • Na zdjęciu widać samochód osobowy kolory ciemnego, który stoi bokiem do kamery. Szyba przednia od kierowcy jest otwarta do połowy.
  Samochód, którym poruszali się mężczyźni