Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli znasz tych mężczyzn, zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji na Białołęce prowadzą czynności dotyczące kradzieży kurtek w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Bezpośredni związek z tym przestępstwem mogą mieć prezentowani na zdjęciach mężczyźni. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionych osób proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. (22) 603-51-30, (22) 603-52-36. Gwarantujemy anonimowość!

Kryminalni z Komisariatu Policji na Białołęce prowadzą czynności w sprawie kradzieży czterech kurtek o wartości prawie 3900 złotych. Do zdarzenia doszło 28 grudnia  br., około godz. 20.00, w sklepie, na terenie galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-51-30, lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-52-36, powołując się na numer L.dz. KP-D-II-8161/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

po