Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani po publikacji wizerunków w internecie

Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzili postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem biżuterii w galerii handlowej. Dzięki publikacji wizerunków kryminalni zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mieli bezpośredni związek z tym przestępstwem. Okazało się również, że 27-letnia Paulina Z. była poszukiwana. Podejrzani usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii w dniu 10 października br. w galerii handlowej przy ul. Głębockiej. Wartość skradzionych artykułów wyniosła 6800 złotych.

Policjanci ustalili rysopis kobiety i mężczyzny, którzy mogli mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Ich wizerunki opublikowano w internecie. Dzięki podjętym działaniom operacyjni ustalili tożsamość tych osób i zatrzymali je. Kobieta została rozpoznana mimo że przefarbowała włosy na inny kolor.

39-letni Rafał Ch. i 27-letnia Paulina Z. trafili do policyjnej izby zatrzymań. Okazało się również, że kobieta była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Wola w celu ustalenia pobytu dla celów prawnych.

Oboje usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, do której się przyznali.

po