Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli wiesz kim są te kobiety zadzwoń!

Policjanci z Targówka proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiet, których wizerunki publikujemy. Osoby te mogą mieć związek z kradzieżą markowego kremu z miejscowej drogerii. Każdy, kto rozpoznaje kobiety ze zdjęcia lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, lub pod całodobowym numerem tel. 22 603-81-71. Gwarantujemy anonimowość!

Do zdarzenia doszło 24 września br. Z drogerii w galerii handlowej przy ul. Głębockiej 15 w Warszawie skradziono markowy krem o wartości 729 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali rysopisy dwóch kobiet, który mogą mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Są to kobiety o ciemnej karnacji skóry. Pierwsza - wiek około 40-50 lat, średniej budowy ciała, ciemne włosy spięte w kok, ubrana w sukienkę w paski brązowo-białe. Druga kobieta - wiek około 50-60 lat, otyłej budowy ciała, ciemne włosy, ubrana w szarą bluzkę i długi szary szal.

Personalia tych osób nie są znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogliby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości tych kobiet.

Każdy, kto rozpoznaje te kobiety lub posiada jakiekolwiek informacje związane z tą kradzieżą proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy L.dz. SWD-420582/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość.

po