Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności dotyczące zniszczenia mienia. Do zdarzeń tych doszło w nocy 21 września br. przy ul. Modlińskiej. Policjanci ustalili wizerunki osób, które mogą mieć bezpośredni związek z tymi przestępstwami. Jeśli rozpoznajesz mężczyzn na publikowanych zdjęciach lub masz jakiekolwiek informacje odnośnie tych zdarzeń, zadzwoń pod nr (22) 603-51-30. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie uszkodzeń, do których doszło na skutek podpaleń. W dniu 21 września br. około godz. 01.30 w nocy na terenie niezamieszkałej posesji przy ul. Modlińskiej 195 doszło do pożaru murowanego pustostanu i drewnianej szopy. Następnie spłonął śmietnik na terenie myjni samochodowej. Godzinę później, przy tej samej ulicy, na terenie komisu samochodowego doszło do pożaru samochodu m-ki Fiat 126p, który uległ całkowitemu spaleniu, a nadpaleniu uległo pomieszczenie biurowe.

Policjanci wykonali szereg czynności i ustalili wizerunki dwóch osób, które mogą mieć bezpośredni związek z tymi zdarzeniami. Ich personalia nie są jednak znane. Dlatego też policjanci proszą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na publikowanych zdjęciach lub mają jakiekolwiek informacje na temat tych zdarzeń proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ulicy Myśliborskiej 65 w Warszawie, tel. (22) 603-51-30, lub policjantem prowadzącym tę sprawę pod numerem telefonu (22) 603-52-36, powołując się na numer sprawy KP-KR-4624/18.

Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość.

po