Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny pościg zakończony odzyskaniem kradzionego bmw wartego 250 tys. zł.

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Warszawy podejrzanemu o kradzież z włamaniem bmw. Pojazd warty 250 tys. złotych został odzyskany dzięki natychmiastowej reakcji kryminalnych z komisariatu na Targówku, którzy zatrzymali 50-latka podejrzanego o jego kradzież. Sąd po rozpoznaniu sprawy aresztował mężczyznę na dwa miesiące.

Kilka dni temu kryminalni z Targówka otrzymali zgłoszenie o kradzieży bmw. Policjanci zebrali od pokrzywdzonego niezbędne informacje o zdarzeniu i błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania skradzionego samochodu. Wykorzystując metody pracy operacyjnej namierzyli pojazd przy ul. Chełmżyńskiej. Ruszyli jego śladem. Bmw przemieszczało się ulicami Targówka, a następnie Pragi Południe. W rejonie ul. Grochowskiej operacyjni odnaleźli bmw i zatrzymali 50-letniego mężczyznę podejrzewanego o jego kradzież.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 50-latkowi w prokuraturze postawiono zarzut kradzieży z włamaniem bmw wartego 250 tys. złotych. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa i odsiadywał wyroki więzienia. 

Sąd po zapoznaniu się z materiałami śledztwa aresztował Mariusza W. na dwa miesiące. Teraz 50-latkowi grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

po