Rowerzysto! Zabezpiecz swój rower - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Rowerzysto! Zabezpiecz swój rower

Policjanci odnotowują kolejne przypadki kradzieży rowerów. Apelują o ich właściwe zabezpieczanie. Jednocześnie przypominają o akcji znakowania rowerów i zachęcają do udziału w niej.

Rowery pozostawione na klatkach schodowych, w miejscach użyteczności publicznej albo w rejonie szkół, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia są łatwym łupem dla złodzieja.

Policjanci przypominają właścicielom, aby pozostawiali rowery zabezpieczone w miejscach niedostępnych dla osób postronnych, a w przestrzeni publicznej, w miejscach oświetlonych, najlepiej w zasięgu kamer monitoringu i pod żadnym pozorem nie pozostawiali ich pod opieką obcych.

Funkcjonariusze zachęcają również do znakowania rowerów. Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower !!! to akcja, która jest na stałe wpisana w działania profilaktyczne prowadzone przez policjantów z Pragi Północ.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do naszej jednostki i podległych komisariatów we wskazanych terminach.

Znakowanie rowerów odbywa się:

  • w KRP Warszawa VI przy ulicy Jagiellońskiej 51 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 22 603 81 94.
  • w KP Targówek przy ulicy Chodeckiej 3/5 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 14.30, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 22 603 80 93.
  • w KP Białołęka przy ul. Myśliborskiej 65 od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z dzielnicowym właściwym dla miejsca zamieszkania (tel. do Rewiru Dzielnicowych - 22 603 53 17).

po