Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

,,Lato w mieście" z policjantami z Targówka

Na czym polega praca policjanta, jakie jest jego wyposażenie do służby oraz jak wygląda komisariat - tego mogły dowiedzieć się dzieci uczestniczące w akcji ,,Lato w mieście", które odwiedziły policjantów pracujących w komisariacie na Targówku. Sierż. szt. Janusz Woźniak zaprosił młodych mieszkańców dzielnicy do zwiedzania jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 i korzystając z okazji przeprowadził ciekawą pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

Dzieci uczestniczące w akcji ,,Lato w mieście" w dniach 5 i 11 lipca br. wraz ze swoim opiekunem odwiedziły policjantów pracujących w komisariacie na Targówku.

Sierż. szt. Janusz Woźniak przygotował dla młodych gości mnóstwo atrakcji. W trakcie tej wizyty dzieciaki mogły zwiedzić komisariat i zobaczyć m.in. pomieszczenie dyżurnego obiektu oraz poznać jego zadania wykonywane każdego dnia. Dużą ciekawość dzieci wzbudził pokój dla osób zatrzymanych. Maluchy z zainteresowaniem oglądały także "policyjny areszt" i radiowóz.

W trakcie spotkania funkcjonariusz przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. W ramach prowadzonej akcji ,,kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" tłumaczył, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk i wręczył maluchom ulotki.

po