Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym najbliższe 5 lat spędzi w zakładzie karnym

Poszukiwany 36-letni Rafał K. wpadł dzięki determinacji policjantów z wydziału kryminalnego na Pradze Północ. Starszy sierżant dzięki wsparciu innego policjanta będącego na wolnym dokładnie wytypowali adres, pod którym miał pojawić się mężczyzna ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości. Za Rafałem K. wydany był list gończy oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i nakaz doprowadzenia. Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a następnie został osadzony w zakładzie karnym, gdzie ,,odsiedzi" wyrok 5 lat i 6 miesięcy za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy realizując czynności służbowe ustalili adres, pod którym miał pojawić się Rafał K. ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości.

36-latek był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie oraz zarządzeniem o ustalenie miejsca pobytu i nakazem doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wołominie.

Starszy sierżant wraz z innym kryminalnym będącym na dniu wolnym od służby podjęli obserwację wytypowanego miejsca. Ich ustalenia, co do poszukiwanego mężczyzny okazały się trafne. 36-latek zjawił się pod wskazanym adresem. Został zatrzymany.

Po wykonaniu czynności procesowych policjanci osadzili Rafała K. w zakładzie karnym, gdzie ,,odsiedzi" wyrok 5 lat  i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

po