Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli znasz tych mężczyzn zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Białołęce prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Łada, do którego doszło w okresie od 21 do 24 czerwca br. Policjanci wykonali szereg czynności i ustalili wizerunki osób mogących mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, zadzwoń. Gwarantujemy anonimowość.

Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży z włamaniem doszło w okresie od 21 do 24 czerwca br. w Warszawie przy ul. Książkowej.

Kryminalni wykonali szereg czynności operacyjnych, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i na ich podstawie wytypowali wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Ci sami mężczyźni najprawdopodobniej dokonali również kradzieży gazu na stacji paliw przy ul. Modlińskiej w dniu 24 czerwca br. tuż przed godziną 2.00 w nocy.

Pierwszy z mężczyzn ubrany był w niebieską bluzę z białymi wzorami naniesionymi na wysokości klatki piersiowej, szare spodnie i czapkę z daszkiem. Drugi zaś ubrany był w czarną bluzę z kapturem nałożonym na głowę oraz czarne spodnie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat opisanych mężczyzn lub znać miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Myśliborskiej 65 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 603-52-19, powołując się na numer sprawy KP-D-II-4364/18.

Gwarantujemy anonimowość!

po