Policjanci uratowali 22-latkę - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali 22-latkę

Data publikacji 12.06.2018

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI oraz Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie młodej kobiecie, która próbowała skoczyć z mostu. Cała akcja działa się dynamicznie. Kiedy policyjne małżeństwo, zauważyło, że za barierkami ochronnymi na Moście Marii Skłodowskiej- Curie, stoi kobieta natychmiast podjęli próbę wyciągnięcia jej na stabilne podłoże. Przy użyciu siły fizycznej policjanci wciągnęli 22 – latkę na chodnik mostu. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia.

W niedzielę, około 18.00 policyjne małżeństwo przejeżdżając przez Most Marii Skłodowskiej Curie zauważyli kobietę, która stała za barierkami ochronnymi mostu. Natychmiast zatrzymali samochód i pobiegli do młodej dziewczyny, która jedna ręką trzymała się za mostu. Kiedy próbowali podjąć z nią próbę rozmowy, ta krzyczała, żeby policjanci zostawili ją w spokoju, bo chce się zabić. Widząc co się dzieje, policjanci postanowili przy użyciu siły fizycznej wciągnąć dziewczynę na chodnik mostu. Natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia , która zabrała kobietę do szpitala.

Dzięki odwadze sierż. szt. Annie Kaczmarczyk z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI oraz st. sierż. Krzysztofowi Kaczmarczykowi, którzy byli na dniu wolnym, nie doszło do nieszczęścia.

AH