Znasz ich? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz ich?

Policjanci z Targówka prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z jego zawartością, tj. dowodu osobistego, dwóch kart bankomatowych oraz pieniędzy, do której doszło na terenie sklepu „Ikea” przy ul. Malborskiej w Warszawie, w dniu 30 marca br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71

Do zdarzenia doszło w dniu 30 marca br., na terenie sklepu „ Ikea” przy ul. Malborskiej w Warszawie. Nieznani dotąd sprawcy dokonali kradzieży portfela wraz z jego zawartością, tj. dowodem osobistym, dwiema kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą kradzieżą.

Są to mężczyźni prawdopodobnie obcej narodowości, ciemnej karnacji skóry, wzrostu ok 175-180 cm, w wieku około 50 lat. Ubrani byli na ciemno, podczas zdarzenia na głowie mieli założone czapki z kaszkami oraz posiadali torebki koloru czarnego przewieszone przez ramię. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanych mężczyzn.

Każdy, kto ich rozpoznaje proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy L.dz. KPD-II-2422/18 . Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

AH