Rozpoznajesz ich? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży końcówek do szczoteczek elektrycznych w sklepie "Rossman" przy ul. Malborskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz ich lub masz jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia zadzwoń. Gwarantujemy anonimowość.

Z ustaleń policjantów wynika, że bezpośredni związek z kradzieżą końcówek do szczoteczek elektrycznych w sklepie "Rssman" przy ul. Malborskiej w Warszawie, może mieć dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat, których wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości opisanych mężczyzn lub znać miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 603 81 71, powołując się na numer sprawy KPD-II-3384/18.

Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość.

 

AH

  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem
  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem