Rozpoznajesz tego męczyznę? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego męczyznę?

Policjanci z Targówka prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z jego zawartością, karty bankomatowej oraz pieniędzy, do której doszło na terenie placówki Poczty Polskiej przy ul. Bazyliańskiej w Warszawie w dniu 30 kwietnia br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Do zdarzenia doszło w dniu 30 kwietnia br., na terenie placówki Poczty Polskiej przy ul. Bazyliańskiej w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z jego zawartością, tj. karta do bankomatu oraz pieniędzmi.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tą kradzieżą.

Jest to mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrost około 175 - 180 cm. Ubrany był w ciemną koszulkę oraz brązowe spodnie. Personalia tej osoby nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanego mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy L.dz. KPD-II-3211/18 . Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

AH

  • Osoba która może mieć związek z przestępstwem
  • Osoba która może mieć związek z przestępstwem
  • Osoba która może mieć związek z przestępstwem
  • Osoba która może mieć związek z przestępstwem