Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia kamery monitoringu w windzie budynku przy ul. Toruńskiej w Warszawie, do której doszło 03 lutego br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, lub masz jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia zadzwoń. Gwarantujemy anonimowość.

Z ustaleń policjantów wynika, że bezpośredni związek z uszkodzeniem kamery monitoringu w windzie budynku przy ul. Toruńskiej w Warszawie może mieć dwóch mężczyzn w wieku około 25 lat, których wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości opisanych mężczyzn lub znać miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 603 81 71, powołując się na numer sprawy KPD-II-1547/18.

Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość.

 

AH

  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem
  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem
  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem
  • Osoby które mogą mieć związek z przestępstwem