Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Znasz tę osobę?

Data publikacji 11.05.2018

Policjanci z Targówka prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem trzech motocykli przy ul. Montwiłowskiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje wizerunek prawdopodobnego sprawcy oraz samochód, którym może się poruszać proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Do zdarzenia doszło w nocy 05/06 maja br.,w Warszawie ul. Montwiłowskiej na terenie Targówka.  Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży z włamaniem trzech motocykli marki: Kawasaki Z750,, Suzuki GSR750 oraz KTM Duke 124.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis sprawcy oraz pojazdu , który może mieć związek z tą kradzieżą.

Personalia tej osoby nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanego mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy L.dz. KPD-II-8639/17 . Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

AH