Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

,,Zgubiło" go zamiłowanie do alkoholu

Nie takiego finału spotkania z policjantami spodziewał się Stefan M., zatrzymany przez policjantów z północnopraskiej patrolówki. Mężczyzna był legitymowany w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym. W trakcie jego sprawdzania okazało się, że jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. Po niezbędnych czynnościach 60-latek trafił do zakładzie karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Była godzina 10.30. Policjanci z patrolówki interweniowali wobec mężczyzny, który popełnił wykroczenie. 60-latek pił piwo w miejscu publicznym. Mundurowi wylegitymowali Stefana M. W trakcie jego sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.

Stefan M. został zatrzymany i trafił do komendy przy Jagiellońskiej. Policjanci po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji przekazali go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

po