Znasz tę kobietę? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę kobietę?

Data publikacji 08.05.2018

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży kieszonkowej pieniędzy, biżuterii i dokumentów w markecie przy ul. Malborskiej. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć prezentowana na zdjęciach kobieta. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71.

Do wspomnianego zdarzenia doszło 17 marca br. około godziny 15.00 w markecie przy ul. Malborskiej 51.

Pokrzywdzona w wyniku kradzieży utraciła pieniądze w kwocie 700 złotych, złoty łańcuszek, dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od pojazdu marki Hyundai. Łączna wartość strat wyniosła 1200 złotych.
 
Z poczynionych ustaleń wynika, że bezpośredni związek z tym zdarzeniem może kobieta, której zdjęcia publikujemy.
Rysopis: wiek około 40-50 lat, średni wzrost, włosy koloru blond do ramion, krępa budowa ciała. Kobieta ubrana była w ciemną kurtkę, szarą bluzkę, przewieszona była szarym szalem, oraz posiadała czarne spodnie i buty.
 
Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem tel. 22 603-81-71, powołując się na numer sprawy KPD-II-2317/18.
 
Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.
 
Gwarantujemy anonimowość!
po