Odpowie za kradzież renaulta - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież renaulta

Zarzut kradzieży renaulta usłyszał w komisariacie na Targówku Mirosław K. Mężczyzna w połowie sierpnia ubiegłego roku dokonał zaboru pojazdu o wartości 2 tys złotych. 36-letni sprawca został ustalony i zatrzymany dzięki wnikliwej pracy operacyjnej kryminalnych. Teraz Mirosławowi K. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie sierpnia ubiegłego roku doszło do kradzieży renaulta przy ul. Krasiczyńskiej na warszawskim Targówku. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony ocenił na 2000 tys. złotych. Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia zarówno sprawcy kradzieży, jak i odzyskania przez właściciela samochodu.

W wyniku żmudnych i skrupulatnie prowadzonych czynności kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca Żoliborza. Okazało się, że mężczyzna pod osłoną nocy dokonał kradzieży pojazdu, a kilka dni potem w Sieradzu, dopełnił transakcji z nieznanym mężczyzną, przekazując mu pojazd za kwotę 1000 złotych. 

Mirosław K. został już przesłuchany i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

po