Kim jest ta kobieta? - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Kim jest ta kobieta?

Policjanci z komisariatu na Targówku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, której wizerunek publikujemy. Osoba ta może mieć związek z kradzieżą kosmetyków w drogerii przy ul. Malborskiej. Każdy, kto rozpoznaje wskazaną kobietę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, lub pod całodobowym numerem tel. 22 603-81-71.

Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków o wartości 605 złotych, w drogerii przy ul. Malborskiej, do której doszło 10 lutego tego roku.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis kobiety, która może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą. Jej personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanej osoby.

Rysopis kobiety: wiek około 45 lat, wzrost około 165 cm, sylwetka otyła, długie blond włosy, ubrana była w kurtę zimową koloru ciemno-zielonego z kapturem, na szyi miała założony szal koloru szarego, jasne spodnie, długie zimowe buty koloru czarnego.

Każdy, kto rozpoznaje opisaną kobietę lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, lub pod całodobowym nr tel. 22 603-81-71.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl., powołując się na numer sprawy KPD-II-1517/18.

Zapewniamy anonimowość?

po