Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

7 kolejnych osób zatrzymanych w związku z przestępczością narkotykową

Zarzuty za posiadanie środków prawnie zabronionych północnoprascy dochodzeniowcy przedstawili kolejnym siedmiu osobom zatrzymanym, od początku tego tygodnia na terenie Pragi Północ. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 30-45 lat. Wszyscy odpowiedzą za łamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, około godziny 14.00 przy ul. Ząbkowskiej, policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego północnopraskiej komendy wylegitymowali 34-letniego Marka R. Kontrola wykazała, że mężczyzna posiadał przy sobie 0,42 grama heroiny. Dodatkowo był poszukiwany w celu doprowadzenia do AŚ/ZK na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Mokotowa.

Przy ul. Targowej stołeczni funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego Michała B., który posiadał 0,57 grama mefedronu.

Przy ul. Brzeskiej w ręce policjantów wpadł 34-latek. Wywiadowcy ujawnili przy nim foliowe zawiniątko, z zawartością marihuany (1,23 grama).

37-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany po tym, jak policjanci, w prawej kieszeni jego kurtki, znaleźli środki psychotropowe w postaci 2 tabletek ekstazy, o wadze 1,20 grama.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, zatrzymany został kolejny obywatel Ukrainy (32 l.), u którego policjanci ujawnili 1,09 grama marihuany.

Kilka minut przed północą stołeczni wywiadowcy podczas legitymowania na ul. Wileńskiej zatrzymali 30-letniego Damiana D., który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci beżowego proszku w ilości 0,20 grama brutto. Badanie wykazało, że była to heroina.

Wczoraj, tuż po 16.00 przy ul. Mackiewicza został skontrolowany Robert B. 45-latek również odpowie za posiadanie środków odurzających. W jego odzieży policjanci ujawnili amfetaminę o wadze 1,55 grama.

Mężczyźni trafili do komendy przy ul. Jagiellońskiej 51. Wszyscy odpowiedzą za łamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Policjanci każdego dnia prowadzą działania mające na celu zapobieganie przestępczości narkotykowej. Mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

po