Aktualności

W ciągu 5 dni dokonała kradzieży czekolad i alkoholu na kwotę prawie 1600 złotych

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież artykułów spożywczych z miejscowego marketu. Jak ustalili funkcjonariusze, łupem Izabeli D. padły głównie czekolady i alkohol. W zatrzymaniu 35-latki pomocny okazał się sklepowy monitoring. Kobieta została już przesłuchana i usłyszała zarzuty za kradzież w warunkach recydywy. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ pojechali na interwencję do jednego z marketów. Ochrona ujęła za kradzież produktów spożywczych 35-letnią kobietę. Policjanci zapoznali się z nagraniem ze sklepowego monitoringu i ustalili, że Izabela D. ma na swoim koncie jeszcze inne kradzieże. W ciągu 5 dni, 35-latka miała dokonać kradzieży towaru o wartości prawie 1600 złotych. Mimo zmiany koloru włosów i stylu ubierania się, rozstała rozpoznana przez parsonel sklepu. Izabela D. została zatrzymana. Już w przeszłości była karana za podobne przestępstwa.

Jak ustalił dochodzeniowiec, łupem nieuczciwej klientki padały czekolady i alkohol. Każdorazowo kobieta zdjęty z półek towar chowała do torby bądź plecaka i opuszczała sklep. Izabela D. została już przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

po