Aktualności

Zabezpieczono narkotyki i zatrzymano poszukiwanego

Doskonałe rozpoznanie kryminalnych z Pragi Północ w środowisku osób związanych z przestępczością narkotykową, po raz kolejny zaowocowało zatrzymaniem osoby, której przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 25-latka i zabezpieczyli narkotyki. Teraz, zgodnie z nakazem doprowadzenia Mateusz O. kolejne sześć miesięcy spędzi w areszcie śledczym.

Doskonałe rozpoznanie kryminalnych z Pragi Północ w środowisku związanym z przestępczością narkotykową, pozwoliło zatrzymać Mateusza O.

Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że może on przechowywać środki odurzające. W trakcie prowdzonych czynności, kryminalni ,,na gorącym uczynku" zatrzymali mężczyznę, gdy ten chował narkotyki, w specjalnej skrytce w podwórzu.

25-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 240 złotych, na poczet przyszłej kary. Analiza środków odurzających wykazała, że jest to 0,84 grama brutto heroiny.

Mężczyzna okazał się poszukiwany nakazem doprowadzenia, w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, za kradzieże. Po usłyszeniu zarzutów Mateusz O. został osadzony w areszcie śledczym na Białołęce.

Zgodnie z kodeksem karnym za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

po