Aktualności

Na szczęście pomoc policjantów przyszła w porę

Dzięki determinacji policjantów z Białołęki udało się uratować życie 52-latka. Sierż. sztab. Mariusz Szałas oraz post. Mariusz Jakoniuk odnaleźli mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie i przekazali go w ręce lekarzy.

 
Około 13:00 do policjantów z Białołęki dotarła informacja, że zagrożone jest życie 52-latka. Sierż. sztab. Mariusz Szałas i post. Mariusz Jakoniuk natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Mundurowi skontrolowali wszystkie miejsca, w których mógł przebywać.
 
Po wielokrotnych próbach, policjantom udało się nawiązać kontakt telefoniczny z mężczyzną. 52-latek, po namowach mundurowych, wskazał miejsce, w którym się znajduje. Poinformował też, że bardzo źle się czuje, ponieważ zażył dużą ilość tabletek, które popił alkoholem. Policjanci błyskawicznie udali się w rejon szpitala bielańskiego, gdzie odnaleźli mężczyznę. 52-latek miał problem z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi. Funkcjonariusze natychmiast doprowadzili mężczyznę na oddział ratunkowy, gdzie udzielono mu wykwalifikowanej pomocy medycznej.
 
Dzięki determinacji i błyskawicznej reakcji sierż. sztab. Mariusza Szałas oraz post. Mariusza Jakoniuk prawdopodobnie nie doszło do tragedii.

po