Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradła perfumy warte blisko 1500 złotych

Data publikacji 27.12.2017

Doskonała praca funkcjonariuszy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z północnopraskiej Komendy zaowocowała zatrzymaniem 18- letniej Weroniki K. podejrzanej o wielokrotne kradzieże perfum. Wartość strat jakie poniosła jedna z sieciowych drogerii to blisko 1500 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu północnopraskiej komendy na podstawie zebranych materiałów dowodowych wytypowali 18-letnią Weronikę K., która podejrzewana była o liczne kradzieże perfum w jednej z sieciowych drogerii.

Młoda kobieta w ciągu jednego dnia kilkukrotnie dokonała kradzieży perfum. Najpierw wchodziła do sklepu i z półki brała opakowania z perfumami,  które szybko chowała do torebki. Następnie wychodziła z drogerii i szła w kierunku jednej z bram przy ul. Kijowskiej. Tam chowała skradziony towar i szła po kolejne flakoniki. Skradzione perfumy sprzedawała na ulicy. Suma strat na jakie 18-latka naraziła perfumerię to kwota blisko 1500 zł.

Weronika K. przyznała się do licznych kradzieży. Przestępstwo, któremu się dopuściła zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

AH