Hodował marihuane - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Hodował marihuane

Data publikacji 28.12.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego północnopraskiej komendy zabezpieczyli 0,63 grama marihuany i ujawnili uprawę 17 sztuk konopi. Operacyjni zatrzymali 22- letniego Marka K., który usłyszał już zarzuty posiadania wbrew przepisom ustawy środków odurzających i uprawę konopi innych niż włókniste, które mogą dostarczyć znaczne ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Teraz może mu grozić za posiadanie środków odurzających do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za uprawę konopi aż do 8 lat.

Kolejny już raz policjanci z wydziału kryminalnego północnopraskiej komendy potwierdzili swoją skuteczność w zatrzymywaniu podejrzanych osób mających związek z łamaniem przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Tym razem w ich ręce wpadł 22-letni Marek K. Funkcjonariusze w lokalu, który zajmował podejrzany, zabezpieczyli 0,63 grama marihuany i ujawnili uprawę 17 sztuk konopi.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu dwóch zarzutów. Marek K. odpowie za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany, jak i uprawę konopi, która może dostarczyć znaczne ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Za pierwszy z czynów ustawa przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za drugi aż do 8 lat.

AH

Ładowanie odtwarzacza...