Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny Borsuk z wizytą w Przedszkolu nr 217

Data publikacji 07.10.2015

Policjantka z Pragi Północ wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – borsukiem - promowali bezpieczeństwo wśród najmłodszych mieszkańców dzielnicy. Funkcjonariuszka odwiedziła dzieci z Przedszkola Nr 217 przy ul. Szymanowskiego 4a. W trakcie spotkania mł. asp. Monika Trzcinka wręczyła maluchom małe upominki w postaci odblasków.

Od jakiegoś czasu policjantkom z zespołu ds. prewencji kryminalnej na pogadankach z dziećmi towarzyszy maskotka stołecznej Policji – borsuk. Celem takich spotkań jest przekazanie dzieciom, w najbardziej przystępny i atrakcyjny dla nich sposób, zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych. Wczoraj funkcjonariuszka i borsuk pojawili się w przedszkolu nr 217 przy ul. Szymanowskiego 4a.

Policjantka opowiedziała dzieciom, jak należy przechodzić przez jezdnię. Rozmawiała z nimi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, placu zabaw i w domu. Przypomniała również jak należy zachowywać się w kontakcie z osobami obcymi. Na zakończenie zajęć, mł. asp. Monika Trzcinka wręczyła przedszkolakom drobne upominki w postaci odblasków.

po