Marihuana w piecu kaflowym - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana w piecu kaflowym

Data publikacji 31.05.2011

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali dwoje młodych ludzi. Zabezpieczyli aż 400 porcji marihuany, która była ukryta między innymi w piecu kaflowym, wagę elektroniczną oraz 200 złotych na poczet przyszłych kar. Para przyznała się do posiadania znacznej ilości narkotyków i poddała dobrowolne karze.

Wieczorem przy ulicy Kępnej stołeczni wywiadowcy wylegitymowali mężczyznę. Podczas wykonywania czynności znaleźli przy nim kilka działek marihuany. Przypuszczając, że 21 – latek może dysponować większą ilością tego narkotyku, przeszukali jego mieszkanie.

W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli aż 400 porcji marihuany, która była ukryta między innymi w piecu kaflowym, wagę elektroniczną oraz 200 złotych na poczet przyszłych kar. Zatrzymali 21 – letniego Sebastiana C. oraz zastaną w mieszkaniu 23 – letnią Justynę Z. Para przyznała się do posiadania znacznej ilości narkotyków i poddała dobrowolne karze dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery oraz grzywnie w wysokości 2000 złotych. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór Policji.

mb