Aktualności

Kradzież z włamaniem do pojazdu - znasz tego mężczyznę?

Policjanci z komisariatu na Targówku prowadzą czynności do sprawy kradzieży z włamaniem do pojazdu m-ki Chrysler przy ul. Smoleńskiej 74 w Warszawie w dniu 5 sierpnia br. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 723-81-74, powołując się na numer KPD-III-5089/21.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek mężczyzny typowanego do tego przestępstwa. Mężczyzna był ubrany na ciemno, poruszał się rowerem typu górskiego, posiadał plecak z logo firmy „VANS”.

Wszelkie informacje dotyczące tego mężczyzny prosimy kierować do Dyżurnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-81-71 lub policjanta prowadzącego tę sprawę, tel. 47 723-81-74, powołując się na numer KPD-III-5089/21.

Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę poruszającego się rowerem, ma on na sobie kurtkę oraz plecak i kaptur nasunięty na głowę. Twarz ma zasłoniętą od brody do nosa.
    Znasz tego mężczyznę?
  • Znasz tego mężczyznę?
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę poruszającego się rowerem, ma on na sobie plecak m-ki "VANS".
    Znasz tego mężczyznę?