Aktualności

Jeśli wiesz kim są te osoby, zadzwoń!

Policjanci z komisariatu na warszawskiej Białołęce prowadzą czynności do sprawy kradzieży w markecie przy ul. Światowida 53E, do której doszło 22 sierpnia br. oraz kradzieży w markecie przy ul. Ordonówny 12 w dniu 23 sierpnia br. Bezpośredni związek z tymi zdarzeniami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy. Jeśli rozpoznajesz tę kobietę bądź mężczyznę, zadzwoń pod numer tel. 47 723 52 24 lub 47 723 52 19. Informacje można również przekazać pisząc na adres e-mail: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Kobieta i mężczyzna, których wizerunki publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z kradzieżami w dwóch marketach, do których doszło 22 sierpnia br. przy ul. Światowida 53E oraz 23 sierpnia br. przy ul. Ordonówny 12 w Warszawie. Skradziono artykuły spożywcze i przemysłowe na łączną kwotę 3670 zł.

Rysopis kobiety: wiek około 30-35 lat, wzrost ok 170 cm, włosy czarne, długie - spięte, ubrana była w czarną bluzkę z nadrukiem ”Calvin Klein”, szare spodenki, jasne japonki, kobieta ta jest w okularach przeciwsłonecznych, na ramieniu ma dużą torbę w szachownicę.

Rysopis mężczyzny: wiek około 30-35 lat, normalnej budowy ciała, włosy krótkie blond, mężczyzna ubrany był w białą koszulkę z napisem „Los Angeles”, szarą bluzę, czarne spodnie i czarne buty sportowe z białą podeszwą.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem tel. 47 723 52 24 lub 47 723 52 19 powołując się na numer sprawy KP-D-II-5192/21. Informacje można również przekazać pisząc na adres e-mail: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 30-35 lat, około 170 cm wzrostu, włosy czarne, długie- spięte, ubrana jest w czarną bluzkę z nadrukiem” Calvin Klein”, szare spodenki, jasne japonki, kobieta ta jest w okularach przeciwsłonecznych, na ramieniu ma dużą torbę w szachownicę oraz mężczyznę w wieku około 30- 35 lat, normalnej budowy ciała, włosy krótkie blond, mężczyzna ubrany jest w białą koszulkę z napisem „ Los Angeles”. Mężczyzna prowadzi przed sobą wózek sklepowy. Oboje stoją przed wejściem do marketu.
    Jeśli wiesz, kim są te osoby, zadzwoń!
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 30- 35 lat, normalnej budowy ciała, włosy krótkie blond, mężczyzna ubrany jest w szarą bluzę i krótkie spodenki. Mężczyzna znajduje się w sklepie.
    Jeśli wiesz, kim są te osoby, zadzwoń!
  • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 30-35 lat, około 170 cm wzrostu, włosy czarne, długie- spięte, ubrana jest w czarną bluzkę z nadrukiem” Calvin Klein”, szare spodenki, jasne japonki, kobieta ma założone na głowie okulary przeciwsłoneczne oraz mężczyznę w wieku około 30- 35 lat, normalnej budowy ciała, włosy krótkie blond, mężczyzna ubrany jest w białą koszulkę z napisem „ Los Angeles”. Mężczyzna prowadzi przed sobą wózek sklepowy. Oboje stoją przed regałem z alkoholem.
    Jeśli wiesz, kim są te osoby, zadzwoń!