Aktualności

Promowaliśmy bezpieczeństwo na pikniku sąsiedzkim

W ubiegłą niedzielę policjantka z prewencji kryminalnej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI uczestniczyła w pikniku sąsiedzkim na Golędzinowie zorganizowanym przez Urząd Dzielnicy Praga Północ. Impreza miała charakter edukacyjno-rekreacyjny. Najmłodsi uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz, usiąść za jego kierownicą, zrobić odbitkę dłoni oraz porozmawiać z policjantką o jej pracy.

W ubiegłą niedzielę Urząd Dzielnicy Praga Północ w Warszawie zorganizował piknik sąsiedzki dla mieszkańców Golędzinowa. Celem tej imprezy była integracja społeczności lokalnej. Dla uczestników przygotowano bardzo dużo atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i młodzieży, zajęcia plastyczne, pokazy artystyczne i sportowe.

Podczas imprezy policjantka z prewencji kryminalnej północnopraskiej komendy promowała bezpieczeństwo wśród najmłodszych uczestników i zainteresowanym opowiadała o swojej służbie.

Każdy miał możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, zasiąść za jego kierownicą oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Chętni mogli wykonać również odbitkę dłoni. Najmłodszym rozdawano także książeczki edukacyjne promujące bezpieczne zachowania. Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

kom. Paulina Onyszko/is

 • Zdjęcie przedstawia stoisko promocyjne, widać policjantkę w umundurowaniu. Stoi również radiowóz oznakowany.
  Policjatka na pikniku sąsiedzkim
 • Na zdjęciu widać raparkowany radiowóz oznakowany, z tyłu stoi stoisko, obok niego stoją uczestnicy pikniku
  Policjatka na pikniku sąsiedzkim
 • Na zdjęciu widać zaparkowany radiowóz oznakowany. Pojazd stoi z otwartymi drzwiami. Obok widać stoisko i uczestników pikniku.
  Policjantka na pikniku sąsiedzkim
 • Na zdjęciu widać zaparkowany radiowóz oznakowany. Pojazd stoi z otwartymi drzwiami. W środku siedzą dwie osoby. Obok stoi policjantka.
  Policjantka na pikniku sąsiedzkim
 • Na zdjęciu widać zaparkowany radiowóz oznakowany. Pojazd stoi z otwartymi drzwiami. W środku siedzi policjantka z dziewczynką
  Policjantka na pikniku sąsiedzkim
 • Na zdjęciu widać stoisko promocyjne, przy którym stoją uczestnicy pikniku. Tyłem stoi policjantka w umundurowaniu służbowym.
  Policjantka na pikniku sąsiedzkim