Pijany skakał po samochodach - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Pijany skakał po samochodach

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 39-latka, który skakał po dachach zaparkowanych pojazdów. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Właściciele uszkodzonych aut złożyli zawiadomienie na Policji. Adam S. usłyszał zarzuty zniszczenia mienia w warunkach recydywy, bowiem już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Około godziny 21.00 policjanci z Pragi Północ otrzymali informację o mężczyźnie, który skakał po zaparkowanych samochodach. Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce i zatrzymali 39-letniego mieszkańca dzielnicy. Okazało się, że był pijany. Policjanci bardzo szybko ustalili właścicieli uszkodzonych pojazdów.

Zatrzymany 39-latek trafił do komendy przy ul. Jagiellońskiej. Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Właściciele opla i nissana złożyli zawiadomienie na Policji. Oszacowali swoje straty na kilka tysięcy złotych.

Adam S. podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że wypił alkohol i pomieszało mu się w głowie. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia w warunkach recydywy, bowiem już wcześniej był karany za podobne przestępstwo.

Za zniszczenie cudzego mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Paulina Onyszko